Artykuły do tagu: sprzatanie

Czym wyróżnia się dobra firma sprzątająca?
Pojawianie się coraz to większej liczby podmiotów, które na co dzień zajmują się wykonywaniem usług związanych ze sprzątaniem oraz utrzymywaniem w należytym stanie czystości wszelkiego rodzaju pomieszczeń biurowych, korporacyjnych i przemysłowych, a także prywatnych mieszkań, domów i budynków wielomieszkaniowych, nie tylko utrudnia wybór jednego z oferentów, ale także zwiększa ryzyko związane z nienależytym wykonaniem usługi.
Oni podjęli wyzwanie Trash Challenge. Ty też możesz!
Pracownicy jednej z piotrkowskich firm oraz członkowie ich rodzin i znajomi podjęli wyzwanie Trash Challenge i posprzątali wybrany kawałek lasu. Pierwsza odsłona piotrkowskiej akcji już za nami, co nie oznacza, że wszyscy którzy chcą zadbać o porządek w lesie, nie mogą tego zrobić. Do akcji Trash Challenge zaangażować może się każdy, indywidualnie sprzątając las, bądź organizując dużą akcje, tak właśnie zrobili przedstawiciele firmy EDC Expert Direct Communication.
Trash Challenge w Piotrkowie
Podejmij wyzwanie Trash Challenge. Akcja polega na posprzątaniu wybranego terenu, a następnie opublikowaniu zdjęcia przed i po na swoim profilu na dowolnym portalu społecznościowym. W piątek las przy ul. Wolborskiej posprząta jedna z piotrkowskich firm.
Sprzątali na terenie gminy Wolbórz
Dwie akcje sprzątania terenu gminy Wolbórz, zorganizowane przez mieszkańców odbyły się w miniony weekend. Posprzatano teren parku w Wolborzu oraz brzegi rzek Wolbórki i Moszczanki.
Sezon wędkarski zaczęli od sprzątania
Ponad stu wędkarzy wzięło udział w weekendowej akcji sprzątania obrzeży jeziora Bugaj i zbiornika Cieszanowice.
Sprzątali, wędkowali i grillowali
43 wędkarzy z Kół PZW nr 12 Piotrków-Miasto i Rozprza sprzątało w niedzielę teren zbiornika Cieszanowice. Wspomagali ich koledzy z Sulejowa i Niechcic.
Nurkowie posprzątali zbiornik na Wapiennikach
Grupa nurków posprzątała dno zbiornika na Wapiennikach koło Sulejowa.
Po raz kolejny posprzątali Pilicę
"Czysta i bezpieczna Pilica od źródeł do ujścia" to hasło szóstej już edycji akcji społecznej, która odbyła się w Sulejowie. Kilkadziesiąt osób sprzątało brzegi i koryto rzeki na terenie gminy.
W tym roku też posprzątają Pilicę
Czysta i bezpieczna Pilica od źródeł do ujścia - to hasło akcji społecznej, która już po raz szósty odbędzie się w Sulejowie. Tym razem jej uczestnicy będą sprzątać Pilicę oraz jej brzegi w najbliższy piątek, 27 kwietnia.
Wędkarze sprzątali w Piotrkowie i Cieszanowicach
Wyjątkowo pracowity weekend mieli ci wędkarze, którzy sprzątali obrzeża jeziora Bugaj i zbiornika Cieszanowice.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat