Artykuły do tagu: sprzatanie

Posprzątali Wapienniki nad i pod wodą
O tym, że wypoczywający na łonie natury często nie potrafią pozostawić po sobie należytego porządku, wiadomo nie od dzisiaj. Często np. przy zbiornikach wodnych można natknąć się na niemałe wysypiska śmieci. Skala problemu jest duża, o czym przekonali się uczestnicy akcji sprzątania Wapienników w gminie Sulejów. W akcji uczestniczyli między innymi nurkowie, którzy oczyszczali dno zbiornika.
Sterty śmieci! Tak wygląda region po sezonie
Wysypiska śmieci czy miejsca odpoczynku? Takie pytanie mogą zadawać sobie turyści odwiedzający okolice zbiorników wodnych w naszym regionie. Bugaj, Zalew Cieszanowicki czy sulejowskie Wapienniki - wszędzie, bez wyjątku, las i brzegi toną w śmieciach. Trafiają tam nie tylko resztki po grillowaniu, ale całe worki odpadów komunalnych.
Czym wyróżnia się dobra firma sprzątająca?
Pojawianie się coraz to większej liczby podmiotów, które na co dzień zajmują się wykonywaniem usług związanych ze sprzątaniem oraz utrzymywaniem w należytym stanie czystości wszelkiego rodzaju pomieszczeń biurowych, korporacyjnych i przemysłowych, a także prywatnych mieszkań, domów i budynków wielomieszkaniowych, nie tylko utrudnia wybór jednego z oferentów, ale także zwiększa ryzyko związane z nienależytym wykonaniem usługi.
Oni podjęli wyzwanie Trash Challenge. Ty też możesz!
Pracownicy jednej z piotrkowskich firm oraz członkowie ich rodzin i znajomi podjęli wyzwanie Trash Challenge i posprzątali wybrany kawałek lasu. Pierwsza odsłona piotrkowskiej akcji już za nami, co nie oznacza, że wszyscy którzy chcą zadbać o porządek w lesie, nie mogą tego zrobić. Do akcji Trash Challenge zaangażować może się każdy, indywidualnie sprzątając las, bądź organizując dużą akcje, tak właśnie zrobili przedstawiciele firmy EDC Expert Direct Communication.
Trash Challenge w Piotrkowie
Podejmij wyzwanie Trash Challenge. Akcja polega na posprzątaniu wybranego terenu, a następnie opublikowaniu zdjęcia przed i po na swoim profilu na dowolnym portalu społecznościowym. W piątek las przy ul. Wolborskiej posprząta jedna z piotrkowskich firm.
Sprzątali na terenie gminy Wolbórz
Dwie akcje sprzątania terenu gminy Wolbórz, zorganizowane przez mieszkańców odbyły się w miniony weekend. Posprzatano teren parku w Wolborzu oraz brzegi rzek Wolbórki i Moszczanki.
Sezon wędkarski zaczęli od sprzątania
Ponad stu wędkarzy wzięło udział w weekendowej akcji sprzątania obrzeży jeziora Bugaj i zbiornika Cieszanowice.
Sprzątali, wędkowali i grillowali
43 wędkarzy z Kół PZW nr 12 Piotrków-Miasto i Rozprza sprzątało w niedzielę teren zbiornika Cieszanowice. Wspomagali ich koledzy z Sulejowa i Niechcic.
Nurkowie posprzątali zbiornik na Wapiennikach
Grupa nurków posprzątała dno zbiornika na Wapiennikach koło Sulejowa.
Po raz kolejny posprzątali Pilicę
"Czysta i bezpieczna Pilica od źródeł do ujścia" to hasło szóstej już edycji akcji społecznej, która odbyła się w Sulejowie. Kilkadziesiąt osób sprzątało brzegi i koryto rzeki na terenie gminy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat