Artykuły do tagu: sprzęt

Miasto chce przekazać 80 tys. zł dla szpitala
Decyzję o przekazaniu Samodzielnemu Szpitalowi Wojewódzkiemu w Piotrkowie kilkudziesięciu tysięcy złotych na zakup sprzętu mają podjąć nasi radni.
Sprzęt ratowniczy trafił do jednostek OSP w gminie Wola Krzysztoporska
Nowe defibrylatory, torby medyczne z pełnym wyposażeniem, deski do przenoszenia rannych. 14 sierpnia wójt Roman Drozdek przekazał strażakom z terenu gminy Wola Krzysztoporska sprzęt ratowniczy za ponad 70 tys. zł.
Ponad 90 tysięcy zł dla jednostek OSP
Sprzęt ratowniczy za ponad 90 tys. zł trafi do jednostek OSP z terenu gminy Wola Krzysztoporska. Gmina aplikowała o środki w ramach programu przygotowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
Wymarzona wycieczka z najlepszym sprzętem
Wymarzona wycieczka w góry, pod namiot lub długim szlakiem to jedne z najlepszych sposobów na spędzenie urlopu czy weekendu. Aby była komfortowa — trzeba się do niej odpowiednio przygotować. W tym tekście przedstawiamy elementy, o które warto zadbać, aby wypad był udany a wspomnienia doskonale.
Pokaz sprzętu strażackiego w Moszczenicy
Kilka wozów strażackich stanęło w niedzielne popołudnie na placu nieopodal stadionu Włókniarza Moszczenica. Każdy kto zdecydował się tam wybrać mógł podziwiać nie tylko ich wygląd, ale i funkcjonalność.
Sulejów razem z Orkiestrą
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. 14 stycznia Polska będzie zbierać środki na zakup sprzętu medycznego dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Gmina Sulejów ponownie włączy się w zbiórkę pieniędzy.
Sprzęt za 800 tys. zł (w tym dwa nowe aparaty USG) trafił do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. W środę w placówce odbyła się uroczystość przekazania urządzeń.
50 tys. zł od miasta dla powiatu
50 tysięcy zł przekaże miasto na rzecz powiatu piotrkowskiego. Pieniądze mają zostać przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla pediatrii, która wkrótce zostanie uruchomiona w szpitalu przy ul. Roosevelta.
Nowy wóz trafi do strażaków z Woli Krzysztoporskiej już w październiku
Druhowie z OSP Wola Krzysztoporska odwiedzili firmę, która montuje wóz strażacki, który już wkrótce trafi do strażaków ochotników. Auto będzie kosztowało 800 tys. zł, a gmina na jego zakup pozyskała dofinansowanie.
Energooszczędny sprzęt AGD – co warto o nim wiedzieć?
Nowoczesne rozwiązania techniczne przyczyniają się nie tylko do wielu ułatwień w pracach domowych, ale także do znaczącej redukcji zapotrzebowania na energię. Coraz więcej osób zwraca baczną uwagę na to, w jakiej klasie energetycznej pracują wybrane urządzenia i jest to jedno z kryteriów zakupowych. Energooszczędny sprzęt AGD to dziś właściwie standard. Nowsze modele lodówek, piekarników i pralek są produkowane w wyższych klasach energetycznych, często są również wyposażone w opcje dodatkowego oszczędzania energii, w tryby eco i inne rozwiązania, które pozwalają zminimalizować koszt eksploatacji i wpływ na środowisko. Co warto wiedzieć o sprzętach tego typu?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat