Artykuły do tagu: sparing

Pierwszy sparing Piotrcovii
Nasze szczypiornistki zmierzyły się w piątek z KPR Gminy Kobierzyce. Pierwszy mecz kontrolny Piotrcovii pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Przybylskiego odbył się w Hali Relax. Przy jezdne wygrały ten pojedynek 32:24 (16:13).
Piotrkowianin zmierzył się z wicemistrzem Czech
A konkretnie z Banikiem Karvina, to był drugi sparing, który w okresie przygotowawczym rozegrali nasi szczypiorniści. Czesi wygrali ten kontrolny pojedynek 34:29 (17:14).
Weekendowe sparingi piotrkowskich piłkarzy
Zarówno piłkarze IV-ligowego PKS Polonia Piotrków Trybunalski, jak i A-klasowego UKS Concordia Piotrków Trybunalski, rozegrali w weekend kolejne mecze kontrolne. Poloniści wygrali z Włókniarzem Zelów 2:1 (1:0), a zawodnicy Concordii pokonali GUKS Gorzkowice aż 8:2.
Pierwszy sparing i pierwsze zwycięstwo
Zanim szczypiorniści Piotrkowianina wzięli udział w sobotniej prezentacji, która odbyła się w Rynku Trybunalskim, zdążyli jeszcze rozegrać sparing. Wygrali pierwszy mecz kontrolny podczas obecnego okresu przygotowawczego, pokonując w Kaliszu Energę MKS 30:26 (18:11).
Pierwszy sparing polonistów
Podopieczni trenera Roberta Grzesiuka pokonali Brazylijczyków trenujących w Gutowie 6:2 (4:0). Bramki dla piotrkowskiej drużyny zdobyli Michał Polit, Patryk Olszewski, Jakub Bąbol oraz zawodnicy testowani.
Pierwszy mecz kontrolny rozegrają w niedzielę piłkarze piotrkowskiej Polonii, którzy kilka dni temu wznowili treningi. Ich pierwszym sparingpartnerem będą Brazylijczycy, trenujący w ośrodku w Gutowie. Mecz odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim.
Siatkarki z Sulejowa grały z reprezentacją Polski
Siatkarska reprezentacja kobiet niesłyszących, która w Spale przygotowuje się obecnie do Mistrzostw Europy odwiedziła Sulejów by rozegrać mecz kontrolny z zespołem UKS FUKS. Emocji nie brakowało, a sulejowianki chwilami stawiały bardziej doświadczonym przeciwniczkom twarde warunki.
Pierwszy sparing Piotrkowianina zakończony zwycięstwem
Piotrkowianin pokonał 29:25 (15:12) młodzieżową reprezentację Polski przed własną publicznością. Był to pierwszy mecz sparingowy przed zbliżającym się sezonem PGNiG Superligi.
Wartościowy sparing z wicemistrzem
W piątek do Piotrkowa przyjechali szczypiorniści Orlenu Wisły Płock, aby zmierzyć się z Piotrkowianinem. Mecz, który odbył się w Hali Relax różnicą czterech bramek wygrali płocczanie 34:30 (16:17). Podczas sparingu z wicemistrzami kraju trener piotrkowskiej drużyny Dmytro Zinchuk sprawdzał nie tylko różne warianty, ale także skrzydłowego Marcina Szopę, który być może dołączy do zespołu.
Sparingowy maraton w Hali Relax
Aż pięć spotkań będą mogli w najbliższy weekend obejrzeć fani szczypiorniaka. Seria spotkań kontrolnych rozpocznie się już w piątek w Hali Relax.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat