Artykuły do tagu: spacer

Remont Rolniczej i Spacerowej za ponad 10 mln! Skąd pieniądze?
3,8 mln zł pożyczki zaciągnie miasto w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na remont ulicy Rolniczej i Spacerowej w Piotrkowie. Fundusz dorzuci na budowę kanalizacji deszczowej, a wartość całego zadania to bagatela ponad 10 mln. Póki co Piotrków nie może liczyć na udział środków zewnętrznych w tej potężnej inwestycji.
Letni koncert, renesansowa debata, spacer z przewodnikiem – takie atrakcje czekają na mieszkańców Piotrkowa w nadchodzący weekend.
Skazani na spacer w rynsztoku
Cierpliwie czekali, ale się nie doczekali. Mieszkańcy zmodernizowanej latem ubiegłego roku ul. Przemysłowej w Piotrkowie nie mogą chodzić po chodnikach, bo tych po prostu tam nie ma. Miasto nie przewidziało ich budowy. - Zaplanujemy to w oddzielnym projekcie – mówią pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta. Kiedy to nastąpi? Nie wiadomo.
Będzie kolejne rondo w mieście
Rondo spowalnia ruch, wpływa więc na poprawę bezpieczeństwa na drodze. Dlatego właśnie w naszym mieście powstanie kolejne. Gdzie? U zbiegu ulic Spacerowej i Partyzantów.
Spoglądając na najstarsze piotrkowskie nagrobki, można się sporo dowiedzieć o naszym mieście, szczególnie w towarzystwie przewodnika. Przed nami ostatni spacer po Piotrkowie organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej.
Zwiedź Stary Cmentarz z CIT
Centrum Informacji Turystycznej wraz z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego zapraszają na bezpłatny spacer po mieście, którego celem jest ukazanie zarówno mieszkańcom Piotrkowa jak i przybywającym do nas gościom ciekawych zakątków naszego miasta, przybliżenie jego historii i tradycji.
Lata 20, lata 30 – Amerykanie w Piotrkowie
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na bezpłatny spacer po mieście, którego celem jest ukazanie zarówno mieszkańcom Piotrkowa jak i przybywającym do nas gościom ciekawych zakątków naszego miasta, przybliżenie jego historii i tradycji.
Dawne rzemiosła - spacer miejski
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza do udziału w spacerze po mieście, którego celem jest ukazanie zarówno mieszkańcom Piotrkowa jak i przybywającym do nas gościom ciekawych zakątków naszego miasta, przybliżenie jego historii i tradycji. Spacer odbędzie się w sobotę 24 sierpnia. Początek o godzinie 11.00.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na bezpłatny spacer po mieście, którego celem jest ukazanie zarówno mieszkańcom Piotrkowa jak i przybywającym do nas gościom ciekawych zakątków naszego miasta, przybliżenie jego historii i tradycji. Tym razem trasa 2 - godzinnej przechadzki poprowadzi przez dawne i współczesne zielone płuca miasta.
Spacer po mieście: Kamienne pomniki i tablice
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na bezpłatny spacer po mieście, którego celem jest ukazanie zarówno mieszkańcom Piotrkowa jak i przybywającym do nas gościom ciekawych zakątków naszego miasta, przybliżenie jego historii i tradycji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat