Artykuły do tagu: skoki

Osoby niepełnosprawne też mogą skakać ze spadochronem
Skoki ze spadochronem to sport dla wszystkich, również dla osób niepełnosprawnych. Przez cały weekend na piotrkowskim lotnisku odbywa się akcja "Turboboogie", podczas której 10 osób z różnym stopniem niepełnosprawności, wznosi się w górę i skacze w tandemie.
Najlepsi polscy jeźdźcy pojawią się w Bogusławicach
Czołowi polscy jeźdźcy zmierzą się w Bogusławicach w gminie Wolbórz w ramach Ogólnopolskich i Regionalnych Zawodów w skokach przez przeszkody, które w najbliższy weekend odbędą się w naszym regionie. W tym roku będzie to już XXX memoriał im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich.
W Bogusławicach skaczą na najwyższym poziomie [WIDEO]
Po raz pierwszy w tym sezonie w Bogusławicach spotkali się zawodnicy rywalizujący w konnych konkurencjach. Jedenasty weekend tego roku (16-17.03) to czas zmagań w Zawodach Regionalnych i Towarzyskich w skokach przez przeszkody.
W Bogusławicach będą skakać przez przeszkody
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody odbędą się w weekend na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach w gminie Wolbórz.
Jak odbywa się skok spadochronowy w tandemie? Sprawdziliśmy
Skoki spadochronowe w tandemie wybierane są dzisiaj coraz częściej – to dzięki nim można zrealizować swoje marzenia bez konieczności kosztownych i skomplikowanych przygotowań czekających na skoczków spadochronowych. Jak skacze się w tandemie?
AZP ufunduje szkolenie lotnicze dla Kamila Stocha
Trwa euforia związana z wczorajszym zwycięstwem polskiego skoczka - Kamila Stocha w konkursie olimpijskim. Za sukces postanowił podziękować również Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej, który wpadł na pomysł ufundowania sportowcowi lotniczego szkolenia – kursu szybowcowego.
Oddali jubileuszowe skoki
Czterech skoczków z PeTe Skydive, czyli Piotrkowskiej Strefy Zrzutu w ten weekend na piotrkowskim lotnisku obchodziło wyjątkowy jubileusz.
Spadochroniarze zakończyli sezon
Każdy, kto pojawił się w miniony weekend na piotrkowskim lotnisku mógł po raz ostatni w tym roku zobaczyć podniebne ewolucje w wykonaniu skoczków spadochronowych.
Lotnisko zamieniło się w poligon wojskowy
Żołnierze Wojska Polskiego ćwiczyli w Piotrkowie skoki spadochronowe. Mundurowi skakali z wysokości czterech tysięcy metrów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat