Artykuły do tagu: składowisko

Pożar składowiska przy DK12
Groźny pożar wybuchł w niedzielne popołudnie na terenie składowiska w miejscowości Kozenin.
Nielegalne składowisko chemikaliów. Zatrzymano 2 osoby
Składowisko płynnych odpadów w beczkach i pojemnikach typu mauser odkryła Straż Gminna w Szczercowie w powiecie bełchatowskim. Na miejscu czynności wykonywali policjanci pod nadzorem prokuratora. Zatrzymano dwie osoby.
Nowe składowisko odpadów w powiecie radomszczańskim. Zyskają między innymi... piotrkowianie
To ważna inwestycja dla naszego regionu, bo dzięki stworzeniu na terenie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Płoszowie pod Radomskiem dodatkowego miejsca na wywóz śmieci, nie będą one musiały być przewożone np. do Opoczna. Tym samym mieszkańcy nie muszą martwić się wysoką podwyżką cen ich odbioru.
Pożar składowiska odpadów w Ruszczynie
W miejscowości Ruszczyn w gminie Kamieńsk doszło do pożaru składowiska odpadów. Na miejscu działają zastępy straży pożarnej z całego regionu.
Pożar składu opon w Sławnie
Do groźnego pożaru doszło w czwartek po godzinie 23 w miejscowości Sławno w powiecie opoczyńskim. Na terenie fabryki zajmującej się recyklingiem zużytych opon gumowych pojawił się ogień. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia.
Nielegalnie zasypują odpady komunalne
Nieprzyjemny zapach i ciężarówki wyładowane po brzegi – mieszkańcy miejscowości Podkałek (gmina Sulejów) podejrzewają, że na terenie znajdującego się tam składowiska dochodzi do nielegalnego zasypywania odpadów komunalnych. Sprawę zbadali Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska i samorząd gminy.
„Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie”
Co dalej ze składowiskiem odpadów niebezpiecznych na sulejowskich Wapiennikach?
Co dalej ze składowiskiem odpadów na Wapiennikach?
Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie odrzucił skargę Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Piotrkowie Trybunalskim dotyczącą składowiska odpadów niebezpiecznych na sulejowskich Wapiennikach.
Kajakowy protest na Pilicy
Ok 40 kajakarzy z gminy Sulejów uzbrojonych w transparenty, trąbki, gwizdki i słomianą kukłę wyraziło swój sprzeciw wobec nielegalnej kopalni i zbieraniu niebezpiecznych odpadów na terenach byłej kopalni wapienia w Sulejowie
„Dopuszczono się grabieży ziemi Skarbu Państwa”
- Na obszarze, gdzie ma powstać punkt odpadów niebezpiecznych dopuszczono się grabieży ziemi Skarbu Państwa - twierdzą mieszkańcy Sulejowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat