Artykuły do tagu: sing

Dzień Singla - Święto samotnych serc
Kiedy ludzkość ogarnął walentynkowy szał, nadal zostają ludzie samotni. Mogą lubić święto zakochanych, mogą go nienawidzić, nie zmienia to jednak faktu, że dla nich również jest świetna okazja do świętowania. Mowa tutaj oczywiście o 15 dniu lutego, czyli Dniu Singla.
Artystyczny półmetek w MOK-u
Mali i nastoletni artyści, na co dzień uczestnicy zajęć tanecznych i wokalnych w Miejskim Ośrodku Kultury, zaprezentowali swoje talenty i umiejętności sceniczne podczas tegorocznej edycji piotrkowskiego „Półmetka artystycznego”. Koncert z udziałem młodych tancerzy i wokalistów odbył się 7 lutego na głównej scenie MOK. Publiczność urzekł występ najmłodszej grupy tanecznej.
Sprawdź leasing samochodowy, kalkulator ci w tym pomoże!
Zapoznając się z ofertą w programie Volkswagen Financial Services, nie trzeba wierzyć na słowo konsultantom wskazującym zalety produktów finansowych. Leasing samochodowy, kalkulator leasingowy to specjalne produkty, które możesz sprawdzić na stronach marki VWFS i producenta aut. Produkty te powinny zainteresować każdego, kto rozważa leasing. Przekonaj się, że nowy sposób wyliczania pozwala znacznie obniżyć wysokość miesięcznych rat!
Dlaczego leasing przyćmił kredyt bankowy?
Współczesny przedsiębiorca, który chce zakupić maszynę, komputer, czy samochód na potrzeby firmy, po prostu bierze leasing. Era kredytów, kiedy chodzi o nabycie środka trwałego, dawno przeminęła. Nic w tym dziwnego, kiedy spojrzy się na zalety leasingu i porówna jego możliwości z tymi, jakie oferują kredyty bankowe.
Samochody poleasingowe, czyli udokumentowana jakość
Rynek motoryzacyjny w Polsce stale i konsekwentnie rośnie. Co ciekawe, nie przeszkodził mu nawet kryzys finansowy, który tak skutecznie przystopował większość rynków zachodnich. Mimo obiecujących tendencji, nie każdy Polak może sobie pozwolić na zakup nowego auta – ci mniej majętni rozglądają się przede wszystkim za samochodami używanymi. Często niesie to za sobą pewne ryzyko, ponieważ oszustów (oraz dających się oszukać naiwniaków) nie brakuje. Jak ustrzec się błędów i nie wyrzucić pieniędzy w błoto? Odpowiadamy.
Anna Mucha i Wojciech Medyński w „Singlach i remiksach” w Piotrkowie
M.in. Annę Muchę i Wojciecha Medyńskiego mogła zobaczyć w sobotę, 18 maja, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury piotrkowska publiczność. A wszystko za sprawą przezabawnej komedii, swoistej satyry na życie korporacji, zatytułowanej „Single i remiksy” i wyreżyserowanej przez Olafa Lubaszenkę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat