Artykuły do tagu: seniorzy

Chór Seniora z Piotrkowa najlepszy
Chór Seniora "Radość Życia" zajął I miejsce w kategorii zespoły w XVII Przeglądzie Artystycznym Ruch Seniora 2014, który był organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach.
Szukają chętnych do chóru
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK ogłasza nabór do chóru seniora „RADOŚĆ ŻYCIA”, działającego w ramach Klubu Seniora.
Opłatkowe spotkanie dla seniorów
Uroczystością, która już na stałe wpisała się w kalendarz Gminy Aleksandrów jest spotkanie opłatkowe organizowane dla seniorów, które staje się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia.
Tradycyjne opłatkowe spotkanie dla seniorów z gminy Aleksandrów odbędzie się w najbliższą sobotę (14 grudnia) w Dąbrowie nad Czarną.
Radomszczańscy seniorzy na scenie
Radomszczańscy seniorzy zmierzą się z Konstantym Ildefonsem Gałczyńskim. Wystąpią w „Teatrzyku Zielona Gęś”. Ma być zabawnie. Efekty pracy seniorów będzie można ocenić w najbliższy weekend.
Dom Dziennego Pobytu zacznie niebawem funkcjonować w Tomaszowie Mazowieckim. W wyremontowanym budynku przy Alejach Piłsudskiego będzie 30 miejsc. Osoby starsze będą miały w ciągu dnia zapewnioną opiekę wyspecjalizowanej kadry. ma to im pomóc w pokonywaniu codziennych trudności.
Aleksandrów: Seniorzy spotkali się przy opłatku
Uroczystością, która na stałe wpisała się w kalendarz gminy Aleksandrów, jest spotkanie opłatkowe organizowane dla seniorów. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła gminnemu spotkaniu wigilijnemu, które odbyło się w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Niewierszynie.
Tradycyjne spotkanie opłatkowe dla seniorów z gminy Aleksandrów odbędzie się w najbliższą sobotę w świetlicy wiejskiej w Niewierszynie. Zaprasza na nie wójt gminy Dionizy Głowacki.
Świerzb w piotrkowskim Domu Pomocy Społecznej
W placówce wykryto tę chorobę kilkanaście dni temu. - Sposób walki z tym schorzeniem jest co najmniej nietypowy - twierdzą wzburzeni pensjonariusze DPS-u.

Punkt Informacyjny Europe Direct działający przy Piotrkowskim Stowarzyszeniu Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej Euro-Centrum 21 listopada przygotuje spotkanie w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Sulejowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat