Artykuły do tagu: seniorzy

Aleksandrów: Seniorzy spotkali się przy opłatku
Uroczystością, która na stałe wpisała się w kalendarz gminy Aleksandrów, jest spotkanie opłatkowe organizowane dla seniorów. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła gminnemu spotkaniu wigilijnemu, które odbyło się w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Niewierszynie.
Tradycyjne spotkanie opłatkowe dla seniorów z gminy Aleksandrów odbędzie się w najbliższą sobotę w świetlicy wiejskiej w Niewierszynie. Zaprasza na nie wójt gminy Dionizy Głowacki.
Świerzb w piotrkowskim Domu Pomocy Społecznej
W placówce wykryto tę chorobę kilkanaście dni temu. - Sposób walki z tym schorzeniem jest co najmniej nietypowy - twierdzą wzburzeni pensjonariusze DPS-u.

Punkt Informacyjny Europe Direct działający przy Piotrkowskim Stowarzyszeniu Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej Euro-Centrum 21 listopada przygotuje spotkanie w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Sulejowie.
Seniorzy z DPS-u pod okiem „wielkiego brata”
W Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Żwirki w Piotrkowie zainstalowano monitoring. 43 kamery będą rejestrować to, co dzieje się wewnątrz i na zewnątrz budynku.
Wręczyli odznaczenie dla członków ZŻWP
W piątkowe popołudnie w Domu Seniora przy ul. Wojska Polskiego odbyła się uroczystość upamiętniająca 94. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat