Artykuły do tagu: seksafera

Sąd Najwyższy uchylił wyrok dotyczący tzw. seksafery wobec byłego posła Samoobrony Stanisława Łyżwińskiego. Sprawą ponownie zajmie się Sąd Apelacyjny w Łodzi. Ostateczny jest natomiast wyrok wobec byłego posła, dotyczący podżegania do porwania oraz kara ponad roku więzienia.
Stanisław Łyżwiński stara się o warunkowe przedterminowe zwolnienie.
Sąd Apelacyjny uchylił wyrok w sprawie Seksafery
Sąd Apelacyjny w Łodzi uchylił wyrok Sądu Okręgowego w Piotrkowie skazujący Andrzeja Leppera na dwa lata i trzy miesiące więzienia w tzw. Seksaferze w Samoobronie.
Dzisiaj Łódzki Sąd Apelacyjny rozpozna odwołanie obrony od wyroku skazującego Andrzeja Leppera i Stanisława Łyżwińskiego w sprawie tzw. Seksafery w Samoobronie.
Stanisław Łyżwiński zwolniony przedterminowo
Wczoraj został skazany, a mimo to wyszedł na wolność. Stanisław Łyżwiński, były poseł ziemi piotrkowskiej, zgodnie z prawem mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie. Jego obrońca złożył taki wniosek, a sąd się do niego przychylił.
Piotrków: Lepper i Łyżwiński skazani
Sąd Okręgowy w Piotrkowie wydał wyrok w sprawie tzw. Seksafery w Samoobronie. Andrzej Lepper został skazany na 2 lata i 3 miesiące więzienia. Stanisław Łyżwiński - na 5 lat pozbawienia wolności.
Piotrków: Alarm bombowy w sąsiedztwie sądu
Dzisiejsze wydanie wyroku w sprawie seksafery było zagrożone. Z budynku piotrkowskiego sądu ewakuowano ludzi. Straż Pożarna otrzymała informację, że w jednym okolicznych budynków została podłożona bomba.
Mowy końcowe mają dziś wygłosić obrońcy oskarżonych w procesie tzw. seksafery w Samoobronie, Stanisława Łyżwińskiego i Andrzeja Leppera.
Pięć lat dla Łyżwińskiego, dwa dla Leppera?
Kończy się proces w sprawie tzw. seksafery w Samoobronie. Dzisiaj strony rozpoczynają wygłaszanie mów końcowych. Rozprawa odbędzie się w piotrkowskim Areszcie Śledczym, gdzie przebywa jeden z oskarżonych, Stanisław Łyżwiński.
Sąd Apelacyjny w Łodzi wyznaczył posiedzenie w sprawie przedłużenia aresztu o kolejne trzy miesiące dla byłego posła Ziemi Piotrkowskiej - Stanisława Łyżwińskiego - oskarżonego w sprawie seksafery w Samoobronie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat