Artykuły do tagu: sejmik

24 radnych było “za” uchwaleniem budżetu. 8 było przeciwnych uchwale budżetowej.
Były kandydat na prezydenta Piotrkowa Marek Mazur z Polskiego Stronnictwa Ludowego ponownie przewodniczącym Sejmiku Województwa Łódzkiego.
Mazur i Grabowski w Sejmiku Województwa
Piotr Grabowski z PiS-u i Marek Mazur z PSL-u będą reprezentować powiat piotrkowski w sejmiku województwa łódzkiego.
Hołd ofiarom tragedii prezydenckiego samolotu, który rozbił się pod Smoleńskiem oddali dziś w samo południe radni Sejmiku Województwa Łódzkiego, którzy zebrali się podczas specjalnej sesji żałobnej.
Oddali hołd prezydenckiej parze
Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego - Marek Mazur, razem z przedstawicielami Zarządu Województwa Łódzkiego Arturem Bagieńskim i Dariuszem Klimczakiem udali się we wtorek wieczorem do Warszawy.
Sejmik Województwa Łódzkiego na ostatniej sesji przyjął stanowisko dotyczące wsparcia dla Powiatu Piotrkowskiego. Chodzi o udzielenie dofinansowania dla Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu w kwocie 100 tysięcy złotych, o co wnioskował Zarząd Powiatu Piotrkowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat