Artykuły do tagu: schronisko

12.06.2017 10:24
To tytuł wystawy, którą można oglądać w hipermarkecie Auchan w Piotrkowie. Fotografie przedstawiają psy, które obecnie przebywają w miejskim schronisku i czekają na nowych właścicieli.
14.03.2017 07:50
Tippi ma już wózek
Pamiętacie Tippiego? To przebywający od września w piotrkowskim schronisku sparaliżowany pies. Historia znalezionego na śmietniku przesympatycznego zwierzęcia zmierza ku szczęśliwemu końcowi - Tippi ma już wózek, dzięki któremu może chodzić na spacery i biegać.
Rudy Boniek znalazł nowych właścicieli
Rudy kot Boniek z bełchatowskiego schroniska wreszcie znalazł nowy dom. Futrzak stał się sławny po tym, jak prezes PZPN Zbigniew Boniek zaoferował ze jego adopcję dwa bilety na mecz Polska - Rumunia. A czym kot Boniek urzekł nowych właścicieli?
Tippi ma zmiażdżone łapki i potrzebuje wózka [AKTUALIZACJA]
Tippi w piotrkowskim schronisku przebywa od końca września. Został znaleziony na śmietniku na Wierzejach. Ma zmiażdżone tylne łapki... Zamiast chodzić, jedynie nimi włóczy.
Młodzi Ludowcy wspierają braci mniejszych
Kolejny rok z rzędu Forum Młodych Ludowców i Związek Młodzieży Wiejskiej zorganizowali zbiórkę karmy dla zwierząt z piotrkowskiego schroniska.
Podaruj prezent bezdomnym zwierzętom
W najbliższy weekend (17 – 18 grudnia) każdy chętny będzie mógł podarować prezent podopiecznym piotrkowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Pod Centrum Handlowym Echo stowarzyszenie Czas na Piotrkowskie oraz wolontariusze przeprowadzą zbiórkę żywności dla psów i kotów.
Zwierzaki z piotrkowskiego schroniska czekają na Wigilię
Suczka, którą widzicie na zdjęciu, wabi się Kora. Miała różnych właścicieli, była trzymana w piwnicy, zaniedbywana. Została uratowana od uśpienia. Od kilku lat mieszka w piotrkowskim schronisku. Możecie pomóc jej oraz dwustu innym psom, osiemdziesięciu kotom i pozostałym zwierzętom przebywającym na jego terenie - ruszyła akcja "Wigilia dla zwierząt 2016".
W schronisku przybywa psów
Do piotrkowskiego schroniska trafia coraz więcej psów. Od lipca ich liczba zdecydowania wzrosła.
Koty wolno żyjące - jak im pomóc?
Nadeszła jesień - coraz mniej ciepła i słońca, coraz więcej chłodu, deszczu i wilgoci. To trudny okres dla zwierząt. Na przykład dla wolno żyjących kotów. Niestety bywa, że mimo szczerych chęci tym sympatycznym czworonogom można jedynie zaszkodzić.
31.07.2016 15:45
Kto zgubił węża ?
W sobotę w okolicach ulicy Piastowskiej w Piotrkowie, znaleziono węża. Gad prawdopodobnie uciekł z czyjegoś domu. Zwierze przebywa aktualnie w piotrkowskim schronisku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat