Artykuły do tagu: sarna

Dzikie zwierzęta w centrum Piotrkowa
Na placu wokół fabryki przy ulicy Dmowskiego przez kilka dni błąkał się kozioł sarny. Najprawdopodobniej zwabiony rosnącą tam trawą. Dopiero w środę przed południem został wypłoszony przez pracowników. Podobny przypadek miał miejsce w Tomaszowie.
Kierowca zderzył się z sarną
Przy ul. Miast Partnerskich w Piotrkowie kierowca BMW uderzył w sarnę, która wybiegła na jezdnię. Na szczęście nic mu się nie stało.
Dlaczego natychmiast nie usunięto martwej sarny? [AKTUALIZACJA]
Martwa sarna, potrącona przez samochód przy al. 800-lecia w Piotrkowie, nie została usunięta z miejsca zdarzenia. Przez ponad dobę leżała w rowie, mimo że kierowca natychmiast poinformował o tym policję.
Psy zaatakowały młodą sarnę
Strażnicy miejscy, patrolując ulicę Żwirki w Piotrkowie, gdzie często wyrzucane są nielegalnie śmieci, przy końcowym jej odcinku zauważyli leżącą w trawie młodą sarnę i uciekające psy. Na ciele zwierzęcia widoczne były rozległe rany.
Potrącona sarna zabiła kobietę?
Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze między Sobakówkiem a Cieślinem w gminie Rozprza. Śmierć poniosła 26-letnia rowerzystka.
Motocyklista zderzył się z sarną
Bez uprawnień, bez kasku ochronnego i odpowiedniego stroju. Do tego zderzył się z sarną. 22-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego wybrał się na przejażdżkę motocyklem.
Sarna wybiegła na drogę, tico wylądowało w rowie
59-letni kierowca daewoo tico uderzył w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżające auto.
Mandat dla właścicieli psów, które zagryzły sarnę
Po 250 zł kary musieli zapłacić właściciele psów, które zagryzły sarnę. Mieszkańcy zgłosili ten fakt odpowiednim służbom.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat