Artykuły do tagu: samorządy

Samorządy pomogą przedsiębiorcom
Epidemia koronawirusa odbija się na małych i średnich firmach. Samorządy chcą pomóc przetrwać przedsiębiorcom ten niezwykle trudny dla nich moment.
PiS nienawidzi samorządów? Posłanka PO ostro o zmianach w ordynacji wyborczej
Elżbieta Radziszewska, posłanka naszego okręgu z ramienia PO ostro skrytykowała na naszej antenie działania obozu rządzącego. Na kongresie PiS w Przysusze Jarosław Kaczyński zapowiedział zmiany w ordynacji wyborczej.
Kukiz'15 chce oddać samorządy obywatelom
Zainaugurowano projekt "Samorządy z Kukizem". To początek kampanii wyborczej przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi. W czwartkowe popołudnie w Piotrkowie spotkali się działacze i sympatycy stowarzyszenia Kukiz'15.
Nieco ponad tydzień temu informowaliśmy o podjęciu przez kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości politycznej decyzji dotyczącej wprowadzenia tzw. Ustawy o dwukadencyjności. Okazuje się jednak, że reforma może zostać zatrzymana – i to przez samego koalicjanta PiS-u.
Powstał Ruch Obrony Polskiej Samorządności
Ruch Obrony Polskiej Samorządności w województwie łódzkim powstał 1 lutego w Łodzi. W spotkaniu inauguracyjnym wzięło udział ok. 100 samorządowców z całego regionu w tym z Piotrkowa i okolic.
Samorządowcy zakończyli rywalizację
Poznaliśmy triumfatorów XV Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego. Ostatnia konkurencja została rozegrana w Ręcznie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat