Artykuły do tagu: samoobrona

Nie żyje Andrzej Prochoń
W nocy z wtorku na środę zmarł Andrzej Prochoń, były przewodniczący Samoobrony, organizator wielu protestów rolników, lokalny działacz z miejscowości Kafar w gminie Grabica.
Warsztaty samoobrony dla seniorów w piotrkowskim OEA
Integrują, zachęcając do wspólnego i aktywnego spędzania czasu, stwarzają przestrzeń do zacieśniania więzi i tworzenia nowych przyjaźni. Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie posiada bogatą ofertę dla seniorów.
Mistrzyni świata w taekwon-do będzie uczyć piotrkowianki samoobrony
Marta Mysur - mistrzyni świata w taekwon-do ITF, policjantka poprowadzi w najbliższą sobotę w Piotrkowie zajęcia z samoobrony w ramach kampanii "Bezpieczna kobieta 2018".
Bezpieczna kobieta II. Trwa nabór
Trwa nabór do drugiej edycji szkolenia z samoobrony „Bezpieczna kobieta”. W tym roku organizatorzy chcą przeszkolić 35 pań. Pierwsze zajęcia rozpoczną się 17 lutego.
Andrzej Prochoń: Jestem tam, gdzie mnie potrzebują
Kilka miesięcy temu protestował w gm. Moszczenica, teraz w gm. Łęki Szlacheckie. Mówi, że jest wszędzie tam, gdzie potrzebują jego pomocy. Andrzej Prochoń - kiedyś przewodniczący Samoobrony, dziś przewodniczący Związku Rolników, Przedsiębiorców i Konsumentów był gościem czwartkowej Strefy pytań w Strefie FM.
Rusza kampania społeczna  „Bezpieczna kobieta”
Jak zejść z linii ataku, założyć dźwignię i obezwładnić napastnika – tych podstawowych technik samoobrony nauczą się uczestniczki projektu „Bezpieczna kobieta”. Kurs rozpocznie się 21 i 22 stycznia (w najbliższy weekend) w godzinach 16.00 – 18.00 (stała pora kursu) na terenie Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Punkt Informacyjny Europe Direct w Piotrkowie Filia w Sulejowie zaprasza mieszkanki Sulejowa i okolic w wieku 45+ na cykl bezpłatnych zajęć z samoobrony.
Trwa dochodzenie w sprawie sfałszowania podpisów na listach poparcia kandydata na senatora Andrzeja Prochonia.
A. Prochoń: Naród krzyczy
- Naród krzyczy: gdzie Samoobrona? Ludzie czekają na tę partię - mówił na antenie Strefy FM nowy przewodniczący tego ugrupowania - Andrzej Prochoń.
Andrzej Prochoń nowym szefem Samoobrony
Lokalny działacz z Kafaru w gminie Grabica został wybrany na przewodniczącego, podczas kongresu partii, który odbył się w weekend w Warszawie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat