Artykuły do tagu: samobójstwo

Stała na moście i krzyczała, że się zabije
Policjanci z Sulejowa uratowali kobietę, która chciała popełnić samobójstwo. Desperatka próbowała skoczyć z mostu na rzece Pilicy. Pomoc mundurowych przyszła w samą porę.
Uratowali niedoszłego samobójcę
Do dyżurnego policji zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że chce popełnić samobójstwo.
Uratowali życie 59-latkowi
Do jednego z mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego zadzwonił jego 59-letni znajomy i powiedział, że chce popełnić samobójstwo. Tomaszowianin poinformował policję.
Mówił, że chce popełnić samobójstwo. Ściągnęli go z torów
Szybka reakcja policji zapobiegła nieszczęściu. Funkcjonariusze policji z Wolborza uratowali 42-letniego mężczyznę, który zamierzał popełnić samobójstwo.
Policjant postrzelił się w komendzie
Policjant postrzelił się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie. Informację potwierdziła nam Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. 28-letni mundurowy jest w stanie ciężkim.
Samobójstwo na dworcu PKP
Ciało 39-letniej kobiety znaleziono w środę rano na terenie dworca PKP w Piotrkowie.
Samobójstwo przy Zamenhofa?
Do tragicznego zdarzenia doszło dziś (3 kwietnia) przed południem. Z okna na 10 piętrze w wieżowcu przy ul. Zamenhofa w Piotrkowie wypadła starsza kobieta.
17-latka chciała popełnić samobójstwo
Tomaszowscy policjanci uratowali niedoszłą samobójczynię.
Uratowali niedoszłego samobójcę
Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego piotrkowskiej komendy 13 grudnia około godziny 17.00 otrzymali informację, że w jednym z mieszkań przy ulicy Grodzkiej w Piotrkowie może dojść do próby samobójczej.
Samobójstwa wśród uczniów - problem narastający?
12-letnia dziewczynka tabletki popiła alkoholem. Straciła przytomność, trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło w Piotrkowie miesiąc temu. Na szczęście dziecko udało się uratować. Nie udało się uratować za to 14-latki z Bełchatowa...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat