Artykuły do tagu: sad

Więźniowie z piotrkowskiego aresztu skarżą się na swój los
Ponad 300 skarg napisali w ubiegłym roku więźniowie przebywający w piotrkowskim areszcie. Najbardziej uciążliwe są dla nich przesłonięte okna.
Spotkanie z byłym ambasadorem RP w Brazylii
Dziekan Wydziału Filologiczno-Historycznego oraz dyrektor Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych Filii UJK zapraszają na spotkanie z byłym ambasadorem RP w Brazylii Jackiem Junoszą-Kisielewskim, aktualnie dyrektorem Departamentu Współpracy z Polonią i Polakami Za Granicą.
Ambasador Izraela z wizytą w Piotrkowie Trybunalskim
W Piotrkowie i regionie gości dziś ambasador Izraela w Polsce Anna Azari. Pani ambasador przybyła na zaproszenie wicemarszałek Sejmu Elżbiety Radziszewskiej. fot. Jarek Krak/MBP Piotrków
Lekka atletyka w Osadzie Leśnej w Kole
Byli lekkoatleci Paweł Czapiewski i Sebastian Chmara uczestniczyli w zorganizowanej w poniedziałek w Leśnej Osadzie Edukacyjnej w Kole Olimpiadzie Międzyszkolnej.
Ratują jeże, dziki, bociany... Wkrótce rozbudują Osadę w Kole
Tylko w zeszłym roku uratowali 260 zwierząt, najwięcej było jeży i bocianów białych. Przyjmują kolejne, dziś na stanie mają: 3 dziki, jelenia, 2 lisy, kunę domową, 4 myszołowy, jastrzębia, młode zające, 3 jeże. Mamy dobre wiadomości - Osada Leśna w Kole zostanie rozbudowana.
Areszt Śledczy w Piotrkowie. „Siedzą”, ale nie bezczynnie
Osadzeni w piotrkowskim Areszcie Śledczym bardzo chętnie uczestniczą w programach realizowanych w tej jednostce, a są to najczęściej szkolenia językowe, kursy komputerowe czy choćby pomoc w zdobywaniu uprawnień pozwalających obsługiwać wózki widłowe.
Sadownicy powiedzieli dość i wyszli na warszawskie ulice, po to by zwrócić uwagę polityków na katastrofalną sytuację. W proteście wzięło udział ponad pół tysiąca osób, które domagają się pomocy ze strony państwa.
Sadownicy chcą pomocy finansowej
Ponad 1500 sadowników z województwa łódzkiego ubiega się o pomoc finansową w związku z rosyjskim embargiem na jabłka oraz niektóre warzywa.
Ranny bocian trafił do Osady Leśnej w Kole
Ranny młody bocian, zapewne ze złamanym skrzydłem, w dodatku kulejący trafił do Osady Leśnej w Kole.
Mariusz T. wróci do Piotrkowa? - policja patroluje okolice Łódzkiej
Po opuszczeniu więzienia przez Mariusza T. w Piotrkowie pojawiło się więcej patroli policji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat