Artykuły do tagu: rzeĽba

I Plener rzeĽbiarsko-muzyczny w Rozprzy
Zbliża się pierwsza, historyczna edycja kulturalnej imprezy, która zgromadzi w Rozprzy uzdolnionych muzyków i rzeĽbiarzy. "I Plener rzeĽbiarsko-muzyczny – walory Rozprzy 2020" zorganizowany zostanie w przedostatnim tygodniu wrze¶nia.
Sulejów: Można już podziwiać kolejne arcydzieła z topoli
Przez kilka ostatnich dni arty¶ci uczestnicz±cy w Międzynarodowym Plenerze RzeĽbiarskim tworzyli siedem drewnianych rzeĽb. Pracowali na terenie sulejowskiego Opactwa Cystersów. W pi±tek, 19 czerwca zakończyli rzeĽbienie. Można już obejrzeć efekty ich prac.
Na parkingu powstaj± rzeĽby
Plener rzeĽbiarski "500 lat Zamku Królewskiego" rozpocz±ł się w Piotrkowie Trybunalskim. Wydarzenie po¶więcone jest pamięci tragicznie zmarłego piotrkowskiego rzeĽbiarza Stanisława Milewskiego.
Plener rzeĽbiarski w Piotrkowie
Plener rzeĽbiarski "500 lat Zamku Królewskiego" odbędzie się w Piotrkowie w dniach 20-25 maja. Wydarzenie po¶więcone będzie pamięci tragicznie zmarłego piotrkowskiego rzeĽbiarza Stanisława Milewskiego.
RzeĽba i gobelin w Galerii „U Panien”
Od niedzieli (29 paĽdziernika) w Galerii „U Panien” (na piętrze) można będzie ogl±dać wystawę prac Krystyny Papugi (gobelin) i Andrzeja Przerywacza (rzeĽba). Wstęp wolny, wej¶cie od pl. Ko¶ciuszki. Wystawa będzie czynna 22 listopada.
25.12.2016 10:29
Dłutem malowane
Mariusz Migasiński z Piotrkowa od kilku lat zajmuje się rzeĽbiarstwem. Pasja, która pocz±tkowo rozwijała się do¶ć niewinnie, szybko stała się sposobem na życie. Obecnie pan Mariusz nie wyobraża sobie dnia bez pracy w swoim warsztacie. W tym roku, przed ¶więtami Bożego Narodzenia, wykonywał m.in. szopkę, która trafiła do ko¶cioła w naszym regionie.
„Lekcja rzeĽby” - zobacz prace uczniów i ich nauczycieli
O¶rodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na wernisaż wystawy uczniów i wykładowców Liceum Plastycznego w Tomaszowie Mazowieckim „Lekcja rzeĽby”.
Skrzyżowania powróc± do Piotrkowa?
Od kilku lat ok. 20 nowoczesnych rzeĽb zdobi piotrkowskie ulice, skwery i skrzyżowania. To efekt międzynarodowych spotkań rzeĽbiarzy. Spotkań, których niestety już z nami nie ma. Czy w przyszło¶ci festiwal powróci do Piotrkowa?
„Gdziekolwiek jeste¶ II” i koncert w ODA
Już 11 stycznia w Galerii ODA przy D±browskiego odbędzie się wernisaż wystawy rzeĽby pt. „Gdziekolwiek jeste¶ II”. Pocz±tek o godzinie 19.00. O 19.30 natomiast Artystyczny Koncert Noworoczny w wykonaniu formacji PATHMAN.
ODA:
Magdalena Lara, piotrkowianka, studentka drugiego roku Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, zaprezentuje swoje prace w galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat