Artykuły do tagu: ryneczek

10.01.2021 17:14
Wypadek na Ryneczku
Dwa samochody osobowe zderzyły się w niedzielne popołudnie na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie, na tzw. „Ryneczku”. W zdarzeniu ucierpiała 8-letnia dziewczynka.
Już w piątek otwarcie Wojska Polskiego
Wszystko wskazuje na to, że remont ul. Wojska Polskiego w okolicach tzw. ryneczku zakończy się już w piątek (20 listopada). Początkowo zapowiadano, że prace potrwają do grudnia, jednak ostatecznie udało się je nieco przyspieszyć.
W lipcu przejedziemy przez Ryneczek?
Najprawdopodobniej w pierwszych dniach lipca pojedziemy po przebudowanej Wojska Polskiego. Kończy się pierwszy etap prac przy remoncie tej ulicy.
Remont Wojska Polskiego. To jeszcze nie II etap!
Jeden z mieszkańców miasta poinformował nas, że w środę 22.01 zamknięto kolejny odcinek remontowanego odcinka ulicy Wojska Polskiego – konkretnie od skrzyżowania z Polną do Wojska Polskiego 101. - Wyglądało to tak, że robotnicy wysypali piach, ułożyli na drodze rury, postawili swoje maszyny i tym samym uniemożliwił komunikację do znajdujących się na tym odcinku sklepów – informuje nas piotrkowianin. - Mówiło się, że drugi odcinek ma być remontowany dopiero po skończeniu pierwszego. Czy oznacza to, że zostanie szybciej rozkopany kolejny odcinek ulicy? Czy wpłynie to na szybsze zakończenie remontu? - pyta mieszkaniec.
Jest wykonawca remontu ul. Wojska Polskiego
Wykonawca remontu ul. Wojska Polskiego (od wiaduktu kolejowego do Al. Armii Krajowej) wreszcie wyłoniony. W najbliższych tygodniach rozpocznie się więc jedna z najważniejszych tegorocznych inwestycji drogowych w mieście.
Remont „Ryneczku” coraz bliżej. Wyłaniają wykonawcę remontu
Jeszcze w tym roku ma się rozpocząć modernizacja ul. Wojska Polskiego na odcinku od wiaduktu kolejowego do Al. Armii Krajowej. W Urzędzie Miasta trwa procedura wyboru wykonawcy.
Czujne oko kamery obejmie Starowarszawską i ryneczek
Czujne oko monitoringu miejskiego będzie jeszcze bardziej czujne. W Piotrkowie przybędzie kamer.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat