Artykuły do tagu: rugby

Piotrkowscy rugbyści nie próżnują
Rugbyści piotrkowskiej Watahy wzięli udział w towarzyskim turnieju, zorganizowanym przez działaczy WSR Werewolves Wąbrzeźno. Piotrkowianie wsparci przez przyjaciół z łódzkich Srok rywalizowali m.in. z zespołami z Ciechanowa oraz Pruszcza Gdańskiego, ci ostatni kilka dni wcześniej dotarli do finału Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7, w którym ulegli ostatecznie warszawskiej Skrze.
25.04.2019 09:18
Wataha zagra w barażach
Rugbyści piotrkowskiej Watahy wzięli udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7, który odbył się na boisku warszawskiej Skry. Piotrkowianie przegrali z obydwoma grupowymi rywalami 0:52 z Tytanem Gniezno i 0:24 z Rugby Wrocław i o awans do dalszej fazy rozgrywek będą walczyć w barażach.
Piotrkowscy rugbyści przygotowują się do sezonu
Rugbyści Watahy 20 kwietnia zainaugurują 1. rundę Mistrzostw Polski Rugby League 7, tymczasem w 13 kwietnia w Moszczenicy rozegrali mecz sparingowy z zespołem Rugby Club Bełchatów.
Przyłącz się do Watahy
Zawodnicy jedynego w Piotrkowie Trybunalskim zespołu rugby zapraszają na treningi. Reprezentanci Watahy ćwiczą w każdy wtorek i piątek na piotrkowskim Orliku przy ulicy Broniewskiego.
 Przyłącz się do piotrkowskiej WATAHY
Chciałbyś zacząć trenować rugby? Powinieneś przyjść na trening piotrkowskiej WATAHY, w okresie zimowym, czyli do końca lutego, zawodnicy tego zespołu będą trenować w Hali Relax. Zajęcia będą się odbywać w każdy piątek od 21.30 do 23.00.
Wataha świętowała sukces
W piątek odbyło się zakończenie sezonu Rugby League. Przypomnijmy, że piotrkowski zespół Wataha zdobył wicemistrzostwo kraju.
 Piotrkowianie wicemistrzami Polski Rugby League 2017
Zawodnicy Watahy, jedynej piotrkowskiej drużyny grającej w Rugby League zostali wicemistrzami Polski. W meczu finałowym, który odbył się w Bełchatowie na stadionie Powiatowego Centrum Sportu, piotrkowianie ulegli najstarszej drużynie, grającej w tę odmianę rugby, czyli łódzkim Srokom 0:54.
Jeszcze tylko jeden turniej
Rugbyści piotrkowskiej Watahy walczą o awans do finału Mistrzostw Polski Rugby League XIII. Ostatni turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę w Popowie Głowieńskim (powiat zgierski). Początek imprezy o godzinie 10.00.
Piotrkowscy rugbyści odbiorą tytuł mistrzom?
II Turniej o Mistrzostwo Polski Rugby League odbył się w Tomaszowie Mazowieckim, gospodarze, czyli Wild Bears Tomaszów Mazowiecki są obecnymi mistrzami, nie mieli jednak szans z piotrkowską Watahą, którą wygrała wszystkie spotkania.
Dwóch triumfatorów turnieju eliminacyjnego MP w Rugby League
W pierwszym turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Polski w Rugby League 2017, który odbył się w sobotę 2 września w Moszczenicy pierwsze miejsce ex aequo zajęły drużyny Watahy Piotrków Trybunalski oraz łódzkich Srok. Trzecie miejsce dla Wild Bears Tomaszów a czwarte dla Sparty Brzeziny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat