Artykuły do tagu: rozwoj

Zmodernizuj swoje gospodarstwo ze wsparciem
Jeszcze do 17 listopada rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie pomocy na „Modernizację gospodarstw rolnych” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.
400 milionów złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ma do wydania województwo łódzkie. O dofinansowanie projektów mogą ubiegać się gminy, stowarzyszenia czy chociażby koła gospodyń wiejskich.
Chińczycy gościli w Urzędzie Miasta
Chińska delegacja z prowincji Henan gościła we wtorek (16 grudnia) w piotrkowskim magistracie.
Dokument był wielokrotnie konsultowany z mieszkańcami, którzy mogli zgłaszać swoje uwagi.
Śródmieście i bugajskie błonia najważniejsze
Śródmieście i bugajskie błonia to najważniejsze zdaniem piotrkowskich urzędników, opracowujących Strategię Rozwoju Miasta na lata 2014- 2020, strefy funkcjonalne Piotrkowa.
Piotrkowska firma Polanik nie zwalnia tempa
W ostatnim czasie przedstawicielom firmy Polanik udało się podpisać kilka lukratywnych kontraktów.
Miasto prosi piotrkowian o pomoc
Władze miasta proszą piotrkowian o pomoc w sporządzeniu strategii rozwoju miasta do 2020 roku. W tym celu każdy może wypełnić specjalną ankietę, składającą się z 37 pytań.
Maleje liczba mieszkańców
W Piotrkowie Trybunalskim po raz kolejny zmalała liczba mieszkańców. Według danych na 31 grudnia 2013 roku mieszkają tu 76.182 osoby (w ciągu roku spadek o 704 osoby). Urodziło się 605 osób, zmarły 793; wymeldowało się z kolei 796, zameldowało w Piotrkowie 478.
Piotrków Trybunalski na drugim miejscu
Piotrków na drugim miejscu wśród kontrolowanych przez Najwyższą Izbę Kontroli miast w województwie łódzkim.
Trwają prace nad aktualizacją strategii powiatu piotrkowskiego na lata 2014-2020. W tym celu powołane zostaną przez Zarząd Powiatu Piotrkowskiego zespoły ds. aktualizacji strategii: zespół sterujący, roboczy, redakcyjny i zespoły sektorowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat