Artykuły do tagu: rozgrywki

II runda Pucharu Polski w okręgu piotrkowskim
W weekend (25 - 26 lipca) zostanie rozegrana II runda rozgrywek Pucharu Polski w okręgu piotrkowskim. Poniżej znajdziecie pełną listę zaplanowanych spotkań.
Piotrcovia rozpocznie nowy sezon 9 września
Znamy już terminarz PGNiG Superligi Kobiet na sezon 2020/21. Najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce ręcznej kobiet rozpocznie rozgrywki w środę (9 września). MKS Piotrcovia swój pierwszy mecz rozegra w hali Relax przeciwko drużynie wicemistrza Polski, Zagłębiu Lubin. Dokładne godziny wszystkich spotkań poznamy na początku sierpnia.
Znamy terminarz PGNiG Superligi na sezon 2020/2021
Panowie rozpoczną tegoroczne rozgrywki PGNiG Superligi w weekend 5-6 września, a każdy zespół czeka 26 serii spotkań. Piotrkowianin swój pierwszy mecz rozegra na wyjeździe przeciwko Gwardii Opole. W hali Relaks piotrkowscy szczypiorniści wystąpią po raz pierwszy tydzień później, czyli 12 lub 13 września i podejmą drużynę Zagłębia Lubin. Sporym zmianom uległa sama formuła rozgrywek.
Co dalej z rozgrywkami piłkarskimi w województwie łódzkim?
Czy piłkarze z niższych lig wybiegną jeszcze na boisko, by walczyć o punkty i jak radzą sobie kluby w czasie epidemii koronawirusa? O tym rozmawiamy ze Stanisławem Sipą, wiceprezesem Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.
Prezes Concordii: Zespół nie ma szans na udział w rozgrywkach
- Jest to pierwsza taka decyzja prezesa w historii tego klubu. Nie ma szans na udział w rozgrywkach w grupie seniorskiej. Od pięciu lat władze miasta nie udzialeją żadnej pomocy i klub znalazł się w poważnej sytuacji, ale radził sobie dzięki prywatnym środkom. Uznałem, że nie ma już sensu prosić - mówił na antenie Strefy FM Dariusz Dzwonnik, prezes Klubu Sportowego Concordia Piotrków.
Trener czwartoligowej Concordii Sławomir Majak zdementował pogłoski, jakoby najstarsza piotrkowska drużyna piłkarska miała się wycofać z rozgrywek w trakcie zainaugurowanej w miniony weekend rundy rewanżowej. O takim rozwiązaniu coraz głośniej mówi się w lokalnym środowisku piłkarskim.
Rozgrywki Pucharu Lata piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej wkraczają w decydującą fazę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat