Artykuły do tagu: rozboj

28.03.2017 09:51
24-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, który dokonał rozboju na 81-letniej kobiecie, zostanie tymczasowo aresztowany na 3 miesiące - tak zdecydował Sąd Rejonowy w Piotrkowie. Mężczyźnie grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
Uważaj w czwartki na Słowackiego!
Do wypadków drogowych w naszym mieście najczęściej dochodzi w czwartki, na ulicy Słowackiego w godzinach od 6.00 rano do 14.00. Tak przynajmniej wynika z policyjnych statystyk. Piotrkowska Komenda podsumowała pierwszą połowę 2012 roku. Wniosek? Brakuje nam policjantów!
Piotrkowska policja wspólnie z Prokuraturą Okręgową od grudnia 2009 roku prowadzą wielowątkowe śledztwo dotyczące osób dopuszczających się ciężkich przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu, takich jak wymuszenia rozbójnicze, rozboje czy czerpanie korzyści majątkowych z nierządu. W ramach prowadzonych czynności kilka osób już trafiło do aresztu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat