Artykuły do tagu: rodzina

Zabiła córkę i jej partnera - teraz grozi jej dożywocie. 46-letnia kobieta, która kilka dni temu dokonała makabrycznej zbrodni w budynku przy ulicy Kruczej w Tomaszowie Mazowieckim, trafiła do Aresztu Śledczego w Łodzi.
Tragedia rodzinna w Tomaszowie Mazowieckim
Matka zabiła 26-letnią córkę i jej 32-letniego partnera. 46-letnia kobieta zadała ofiarom kilkanaście ciosów nożem.
W Piotrkowie będą rodzić po ludzku
Dla każdej rodziny osobna salka, nowe łóżka dla matek, nowoczesne łóżeczka dla niemowląt i sprzęt do ich pielęgnacji, nowe telewizory. Co jeszcze?
Sześcioosobowa rodzina mieszkająca w jednym pokoju z kuchnią do tego zawilgoconym. Czy to możliwe w XXI wieku ? Okazuje się że tak.
Odbiorą jej dziecko za nadopiekuńczość?
Sąd Rejonowy Wydział Rodzinny i Nieletnich w Piotrkowie Trybunalskim po raz kolejny odroczył sprawę toczącą się z udziałem Anny Z* w celu pozbawienia jej praw rodzicielskich wobec jej 13-letniego syna Stanisława Z*. Czy po długiej walce o syna matka będzie mogła zostać ze swoim dzieckiem? Czy ten dramat rodzinny wreszcie będzie miał swój koniec? Na odpowiedzi na te pytania czekamy już od grudnia ubiegłego roku. Wtedy w piotrkowskim sądzie miała miejsce ostatnia sprawa w procesie o odebranie praw rodzicielskich matce i umieszczenie jej 13 - letniego syna w rodzinie zastępczej
Obchody sześćdziesiątej ósmej rocznicy zbrodni katyńskiej zaplanowano na najbliższy weekend. W piątek, 18 kwietnia o godz. 11:00 rozpocznie się widowisko zatytułowane “Pamięć i hołd Golgocie Wschodu”, które odbędzie się w piotrkowskim Muzeum. Na widowisko zaprasza Gimnazjum nr 1 oraz Rodzina Katyńska Ziemi Piotrkowskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat