Artykuły do tagu: rodzina

W tegorocznej gorączce przedświątecznych zakupów Polacy zostawią w sklepach aż 20 mld złotych.
Blisko 2,5 tysiąca interwencji zakwalifikowanych jako przemoc w rodzinie odnotowali w tym roku na terenie powiatu piotrkowskiego funkcjonariusze komendy miejskiej policji.
Basia jeszcze niespłacona
Ból, strach, zwątpienie, brak nadziei i... kredyt na długie lata. Potem radość, niewyobrażalne szczęście i spełnienie największego marzenia Kamili i Mariusza – Basia*. “Sztuczne zapłodnienie warte jest wsparcia” powiedział premier.
Festiwal NADZIEJA – niedzielny koncert Busoli
„Pierwsza Klasa - Uczmy Się Kochać Ludzi” - to nazwa koncertu, który odbędzie się w niedzielę w ramach Festiwalu NADZIEJA.
Z chorą córką mieszka w ruinie
Gmina Rozprza, wieś Straszów. W rozpadającej się ruderze mieszka 24-letnia Milena i jej córka Amelia. Dziecko jest chore. Ma rozszczepienie kręgosłupa, wodogłowie, chory pęcherz.
Tragedia w Piotrkowie – ojciec zadał ciosy nożem
22-letni mężczyzna nie żyje, a 16-letnia dziewczyna trafiła do szpitala, po tym jak ojciec nastolatki zadał parze kilka ciosów nożem. 51-letni sprawca został zatrzymany przez policję.
Nie mogę wrócić do domu
Szarpanie, groźby, szykany, rzucanie przedmiotami, awantury – tak wyglądało życie pani Stanisławy z Twardosławic. Nad kobietą znęcają się od lat jej brat i... 85-letnia matka.
Choć do festiwalu “Nadzieja” jeszcze daleko (tegoroczna, siódma już edycja odbędzie się w dniach 3 - 5 września), jednak już dziś informujemy, że w ramach VII Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury i Sztuki Chrześcijańskiej “Nadzieja” zorganizowane zostanie Forum Rodziny, do udziału w którym można zapisać się już teraz.
Razem w domu, razem w pracy
Mają wspólne domy, dzieci i rodziny. Wspólne obowiązki, zadania do wykonania i… tę samą pracę. O tym, jakie są pozytywne i negatywne strony uprawiania tego samego zawodu, opowiadają piotrkowskie małżeństwa: Magda i Bartek Gumulcowie, Kasia i Tomasz Balcerkowie oraz Gosia i Bartek Nowakowie*.
Zabiła córkę i jej partnera - teraz grozi jej dożywocie. 46-letnia kobieta, która kilka dni temu dokonała makabrycznej zbrodni w budynku przy ulicy Kruczej w Tomaszowie Mazowieckim, trafiła do Aresztu Śledczego w Łodzi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat