Artykuły do tagu: rodzina

Śledczy z Bełchatowa wyjaśnili okoliczności kradzieży wartej około 1000 złotych biżuterii.
Jestem Dorosłym Dzieckiem Alkoholika
Tata przychodził do domu pijany i zaczynało się piekło. Awantury, szarpaniny, krzyki, rzucanie przedmiotami. Przestraszona siedziała pod stołem, trzymając rodzeństwo za ręce. Nie miała urodzin, nie wpuszczała znajomych do domu.
16.03.2011 09:21
Mediator was pogodzi
- Miałam m.in. taką sprawę... mąż znęcał się nad żoną. Sprawę tę w postępowaniu przygotowawczym skierowała do mediacji policja. Małżonkowie przyszli bardzo skłóceni. Mąż znęcał się nad żoną fizycznie i moralnie.
Bita matka ucieka przed synem
- To się ciągnie już od 10 lat! Syn pije i znęca się nade mną – mówi z płaczem pani Hanna* z Barkowic Mokrych w gminie Sulejów. Okazuje się, że 33–letni syn nie pozwala matce spokojnie mieszkać w jej własnym domu...
Rodziny zaprzyjaźnione. Jest potrzeba, chętnych brak?
Mogą odwiedzać dziecko w Domu Dziecka lub innej placówce opiekuńczej, mogą zabierać je na spacery, lody czy do kina...
31.12.2010 03:06
Opowiadanie noworoczne
Pora, naprawdę już pora, ażeby mamusia sobie solidnie odpoczęła od nas. Nie dzień-dwa, ale tak rzeczywiście odpoczęła sobie. Dlatego załatwiliśmy mamusi - a łatwo nam z tym nie poszło - miejsce w domu pomocy społecznej.
Boże Narodzenie tuż tuż… Gonimy za prezentami, przygotowujemy tradycyjne dania, szukamy odpowiedniej choinki i ozdób świątecznych.
W tegorocznej gorączce przedświątecznych zakupów Polacy zostawią w sklepach aż 20 mld złotych.
Blisko 2,5 tysiąca interwencji zakwalifikowanych jako przemoc w rodzinie odnotowali w tym roku na terenie powiatu piotrkowskiego funkcjonariusze komendy miejskiej policji.
Basia jeszcze niespłacona
Ból, strach, zwątpienie, brak nadziei i... kredyt na długie lata. Potem radość, niewyobrażalne szczęście i spełnienie największego marzenia Kamili i Mariusza – Basia*. “Sztuczne zapłodnienie warte jest wsparcia” powiedział premier.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat