Artykuły do tagu: rodzina

Moc atrakcji i zabawy - „Wyciągamy dzieci z bramy”
Gry, dmuchane zabawki, konkursy - moc atrakcji i przede wszystkim moc zabawy.
Już dziś w Rynku Trybunalskim zainaugurowane zostaną tradycyjne festyny plenerowe. Oprócz elementów sportowych i tanecznych prezentowane będą samochody policji, straży pożarnej. Będzie miasteczko rowerowe WORD-u. Straż Miejska będzie znakować rowery. Będą również nagrody i wspaniała zabawa. Pierwszy festyn plenerowy z cyklu „Wyciągamy dzieci z bramy” rozpocznie się o godzinie 15.00 na Rynku Trybunalskim.
W naszym domu pachnie chlebem i kawą
Nabiał z wiejskiego gospodarstwa, mąka prosto z młyna, owoce i warzywa z małych straganów na targowisku.
Region: 49-latek z Tomaszowa podpalił żonę
Kobieta z poparzeniami drugiego stopnia trafiła do szpitala.
Wyrzucą wnuka z mieszkania po babci?
Mieszkanie przy ulicy Mieszka I w Piotrkowie. Tutaj mieszka Rafał Szulecki wraz z konkubiną i kilkuletnim synkiem. Niestety od dłuższego czasu jego życie przysłania obawa, że zostanie wyrzucony ze swojego domu.
Śledczy z Bełchatowa wyjaśnili okoliczności kradzieży wartej około 1000 złotych biżuterii.
Jestem Dorosłym Dzieckiem Alkoholika
Tata przychodził do domu pijany i zaczynało się piekło. Awantury, szarpaniny, krzyki, rzucanie przedmiotami. Przestraszona siedziała pod stołem, trzymając rodzeństwo za ręce. Nie miała urodzin, nie wpuszczała znajomych do domu.
16.03.2011 09:21
Mediator was pogodzi
- Miałam m.in. taką sprawę... mąż znęcał się nad żoną. Sprawę tę w postępowaniu przygotowawczym skierowała do mediacji policja. Małżonkowie przyszli bardzo skłóceni. Mąż znęcał się nad żoną fizycznie i moralnie.
Bita matka ucieka przed synem
- To się ciągnie już od 10 lat! Syn pije i znęca się nade mną – mówi z płaczem pani Hanna* z Barkowic Mokrych w gminie Sulejów. Okazuje się, że 33–letni syn nie pozwala matce spokojnie mieszkać w jej własnym domu...
Rodziny zaprzyjaźnione. Jest potrzeba, chętnych brak?
Mogą odwiedzać dziecko w Domu Dziecka lub innej placówce opiekuńczej, mogą zabierać je na spacery, lody czy do kina...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat