Artykuły do tagu: rodzina

Już dziś w Rynku Trybunalskim zainaugurowane zostaną tradycyjne festyny plenerowe. Oprócz elementów sportowych i tanecznych prezentowane będą samochody policji, straży pożarnej. Będzie miasteczko rowerowe WORD-u. Straż Miejska będzie znakować rowery. Będą również nagrody i wspaniała zabawa. Pierwszy festyn plenerowy z cyklu „Wyciągamy dzieci z bramy” rozpocznie się o godzinie 15.00 na Rynku Trybunalskim.
W naszym domu pachnie chlebem i kawą
Nabiał z wiejskiego gospodarstwa, mąka prosto z młyna, owoce i warzywa z małych straganów na targowisku.
Region: 49-latek z Tomaszowa podpalił żonę
Kobieta z poparzeniami drugiego stopnia trafiła do szpitala.
Wyrzucą wnuka z mieszkania po babci?
Mieszkanie przy ulicy Mieszka I w Piotrkowie. Tutaj mieszka Rafał Szulecki wraz z konkubiną i kilkuletnim synkiem. Niestety od dłuższego czasu jego życie przysłania obawa, że zostanie wyrzucony ze swojego domu.
Śledczy z Bełchatowa wyjaśnili okoliczności kradzieży wartej około 1000 złotych biżuterii.
Jestem Dorosłym Dzieckiem Alkoholika
Tata przychodził do domu pijany i zaczynało się piekło. Awantury, szarpaniny, krzyki, rzucanie przedmiotami. Przestraszona siedziała pod stołem, trzymając rodzeństwo za ręce. Nie miała urodzin, nie wpuszczała znajomych do domu.
16.03.2011 09:21
Mediator was pogodzi
- Miałam m.in. taką sprawę... mąż znęcał się nad żoną. Sprawę tę w postępowaniu przygotowawczym skierowała do mediacji policja. Małżonkowie przyszli bardzo skłóceni. Mąż znęcał się nad żoną fizycznie i moralnie.
Bita matka ucieka przed synem
- To się ciągnie już od 10 lat! Syn pije i znęca się nade mną – mówi z płaczem pani Hanna* z Barkowic Mokrych w gminie Sulejów. Okazuje się, że 33–letni syn nie pozwala matce spokojnie mieszkać w jej własnym domu...
Rodziny zaprzyjaźnione. Jest potrzeba, chętnych brak?
Mogą odwiedzać dziecko w Domu Dziecka lub innej placówce opiekuńczej, mogą zabierać je na spacery, lody czy do kina...
31.12.2010 03:06
Opowiadanie noworoczne
Pora, naprawdę już pora, ażeby mamusia sobie solidnie odpoczęła od nas. Nie dzień-dwa, ale tak rzeczywiście odpoczęła sobie. Dlatego załatwiliśmy mamusi - a łatwo nam z tym nie poszło - miejsce w domu pomocy społecznej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat