Artykuły do tagu: rodzina

Punkt pomocy dla ofiar przemocy w rodzinie otwarto w Piotrkowie.
Do Piotrkowa, znaczy - do domu
Urodzili się na Ukrainie. Tam się wychowali, mieli swoich bliskich, tam się poznali i zakochali w sobie. Dziś ich domem jest Piotrków. Tu zbudowali swoje gniazdo.
Opoczno: O mało nie zabił własnego ojca
Opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają wszystkie okoliczności awantury domowej, w wyniku której 41-letni mężczyzna został kilkakrotnie uderzony przez syna siekierą.
Do końca wakacji pozostały już tylko trzy festyny. - Akcja "Wyciągamy dzieci z bramy" rozrasta się z roku na rok - mówi Elżbieta Łągwa – Szelągowska, dyrektor piotrkowskiego MOK-u.
Nie udzielili pomocy bezdomnej dziewczynie
Piotrków. Jedną z osiedlowych uliczek idzie młoda dziewczyna z torbą podróżną i plecakiem. Płacze, krzyczy, że się zabije i że nie ma dokąd pójść.
Żona raniła męża nożem. Do zdarzenia doszło w nocy w jednym z mieszkań w Bełchatowie.
Uczą się życia w rodzinie
Mówią o nich: nasze dzieci. Czasem te dzieci całe popołudnia spędzają z „rodziną”, innym razem do „domów” są urlopowane tylko raz na dwa tygodnie. Tu uczą się szacunku, miłości i tego, że trzeba zadbać o swoją przyszłość.
Region: Ojciec śmiertelnie ugodził syna nożem
Bełchatowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności śmierci 26-letniego bełchatowianina, który zginął podczas rodzinnej awantury z ojcem.
Kolejny letni festyn w ramach akcji „Wyciągamy dzieci z bramy”.
Moc atrakcji i zabawy - „Wyciągamy dzieci z bramy”
Gry, dmuchane zabawki, konkursy - moc atrakcji i przede wszystkim moc zabawy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat