Artykuły do tagu: rodzina

Nie udzielili pomocy bezdomnej dziewczynie
Piotrków. Jedną z osiedlowych uliczek idzie młoda dziewczyna z torbą podróżną i plecakiem. Płacze, krzyczy, że się zabije i że nie ma dokąd pójść.
Żona raniła męża nożem. Do zdarzenia doszło w nocy w jednym z mieszkań w Bełchatowie.
Uczą się życia w rodzinie
Mówią o nich: nasze dzieci. Czasem te dzieci całe popołudnia spędzają z „rodziną”, innym razem do „domów” są urlopowane tylko raz na dwa tygodnie. Tu uczą się szacunku, miłości i tego, że trzeba zadbać o swoją przyszłość.
Region: Ojciec śmiertelnie ugodził syna nożem
Bełchatowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności śmierci 26-letniego bełchatowianina, który zginął podczas rodzinnej awantury z ojcem.
Kolejny letni festyn w ramach akcji „Wyciągamy dzieci z bramy”.
Moc atrakcji i zabawy - „Wyciągamy dzieci z bramy”
Gry, dmuchane zabawki, konkursy - moc atrakcji i przede wszystkim moc zabawy.
Już dziś w Rynku Trybunalskim zainaugurowane zostaną tradycyjne festyny plenerowe. Oprócz elementów sportowych i tanecznych prezentowane będą samochody policji, straży pożarnej. Będzie miasteczko rowerowe WORD-u. Straż Miejska będzie znakować rowery. Będą również nagrody i wspaniała zabawa. Pierwszy festyn plenerowy z cyklu „Wyciągamy dzieci z bramy” rozpocznie się o godzinie 15.00 na Rynku Trybunalskim.
W naszym domu pachnie chlebem i kawą
Nabiał z wiejskiego gospodarstwa, mąka prosto z młyna, owoce i warzywa z małych straganów na targowisku.
Region: 49-latek z Tomaszowa podpalił żonę
Kobieta z poparzeniami drugiego stopnia trafiła do szpitala.
Wyrzucą wnuka z mieszkania po babci?
Mieszkanie przy ulicy Mieszka I w Piotrkowie. Tutaj mieszka Rafał Szulecki wraz z konkubiną i kilkuletnim synkiem. Niestety od dłuższego czasu jego życie przysłania obawa, że zostanie wyrzucony ze swojego domu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat