Artykuły do tagu: restauracja

W gminie Czarnocin odnowią zabytkowy park
Gmina Czarnocin w ostatnich dniach grudnia 2020 podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi dotyczącą dofinansowania ze środków Funduszu na realizację zadania pn.: „Rewaloryzacja parku na terenie Szkoły Podstawowej w Szynczycach”. Umowa podpisana przez wójta Romana Miksę i skarbnika Krystynę Lulę przewiduje realizację zadania w ramach PROGRAMU PRIORYTETOWEGO WFOŚIGW w Łodzi „Rewaloryzacja zabytkowych parków województwa łódzkiego”.
Restauracja Sowiduch - wyjątkowe miejsce w sercu Karkonoszy
Jeśli planujesz wybrać się do Karpacza, to koniecznie w planie tej podróży musi znaleźć się miejsce magiczne, które urzeknie niebanalnymi smakami i wyjątkowym klimatem. To Sowiduch - restauracja i browar w jednym.
Czy grozi nam mandat za wspólne siedzenie przy restauracyjnym stoliku?
Od poniedziałku możemy odwiedzać lokale gastronomiczne, ale wizyty w nich odbywają się na specjalnych zasadach. Przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby mieszkające razem. W innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedynczy klienci, chyba, że odległości między nimi wynoszą min. 1,5 m i nie siedzą naprzeciw siebie. Wyjątkiem są stoliki, w których zamontowano przegrody, np. z pleksi, pomiędzy osobami. Restauratorzy podkreślają, że nie mają możliwości skontrolowania stopnia pokrewieństwa gości i zastanawiają się, kto poniesie ewentualne konsekwencje złamania przepisów.
Mikołajki w restauracji Miód i Wino w Sulejowie
Już 6 grudnia restauracja Miód i Wino zaprasza wszystkich fanów pysznego jedzenia na premierę nowej karty.
Znajdziecie w niej coś słodkiego, coś dla smakoszy ryb, a przede wszystkim dla tych, którzy chcą spróbować czegoś oryginalnego!
Jak otworzyć restaurację?
Otwarcie restauracji jest popularnym i pozornie łatwym do realizacji pomysłem na rozpoczęcie własnej działalności. Pozornie łatwy, bo nie wszystkie restauracje prosperują dobrze. Od czego powinniśmy zacząć, by nasz lokal był jednym z tych, który odnosi sukcesy na rynku?
23.07.2019 12:39
Staromiejska
To jedna z najbardziej znanych restauracji w Piotrkowie. „Staromiejska” w Rynku Trybunalskim jest zlokalizowana w miejscu związanym z lokalną gastronomią od blisko stu lat.
22.07.2019 15:03
Karuzela smaków
Nowoczesne wnętrza, oryginalna aranżacja, bogata oferta wyśmienitych dań polecanych przez szefa kuchni oraz ciekawa selekcja win i koktajli nikogo nie pozostawi obojętnym.
22.07.2019 14:36
Restauracja Dworek
Miejsce doskonale znane regionalnym smakoszom. Restauracja serwuje kuchnię regionalną i myśliwską. Firma działa już od prawie 30 lat, pierwotnie pod nazwą Restauracja "Pod Dębami", a od 2005 roku jako Restauracja Dworek.
24.07.2019 10:27
To&Owo Bezglutenowo
To&Owo Bezglutenowo to lokal w którym znajdziecie świeżo wypiekane produkty bezglutenowe (chleby, bułki, drożdżówki), pyszne obiady, rzemieślnicze lody i gofry, które jako jedyni w regionie przygotowujemy bez cukru (polecane osobom chorym na cukrzycę), pizze, makarony, burgery, produkty cukiernicze.
19.07.2019 11:59
Rendez Vous
„Rendez Vous” to jedna z najciekawszych kulinarnych propozycji na gastronomicznej mapie Piotrkowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat