Artykuły do tagu: remonty

Piotrków: Wiadukt łódzki wreszcie otwarty
Czekaliśmy długo, ale się doczekaliśmy. Co prawda z miesięcznym opóźnieniem, ale wiadukt łódzki wreszcie został otwarty, pierwsze samochody przejechały tamtędy we wtorek wieczorem.
Piotrków: Wiadukt łódzki nadal zamknięty
Chociaż według wcześniejszych zapewnień Generalnej Dyrekcji Dróg i Krajowych i Autostrad otwarcie wiaduktu miało nastąpić dzisiaj (poniedziałek 19 września) - ze względów technicznych przejazd tamtędy będzie możliwy dopiero za kilka dni.
Kierowcy! Wkrótce otwarcie węzła łódzkiego
Pierwotnie na 19 września Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi zaplanowała otwarcie wiaduktu łódzkiego. Potem robotnicy mają wkroczyć na węzeł rakowski, gdzie powstanie skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną.
Czy ulica Widok zostanie naprawiona?
- Kiedy trwała budowa domu, dojeżdżały tędy ciężkie samochody, które powybijały dziury w drodze. Rozumiem, że nie dało się inaczej, bo materiały do inwestycji trzeba było jakoś dowieźć. Budowa jednak się zakończyła, a dziury nie zostały zlikwidowane. Na popsutą drogę skarżą się działkowcy z ulicy Widok w Piotrkowie.
30.04.2011 07:54
Sparaliżowane Stare Miasto....
Wspólnota remontuje piotrkowski Pekin
Nowe drzwi i okna na klatkach schodowych, ocieplenie ścian, nowa elewacja, odwodnienie podwórka – jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w mieście przechodzi właśnie generalny remont.
Od soboty (od godz. 8.00) zamknięty dla ruchu zostanie odcinek Zalesickiej od skrzyżowania z ul. Krótką do skrzyżowania z ul. Zamiejską.
Moszczenica: Nowe oblicze szkoły w Gazomi
Nowy wystrój dzięki odnowieniu ścian, słoneczne klasy po wymianie okien i bezpieczny dojazd do szkoły. To zadanie jakie w okresie dwóch wakacyjnych miesięcy realizowane jest w Szkole Podstawowej w Gazomi Starej w gminie Moszczenica. Pierwszy dzwonek już za kilka dni, a tymczasem pracy przy remoncie pozostało dużo. Czy zdążą na czas? Dyrekcja placówki jest o tym przekonana.
Co dalej z remontem budynków u Panien Dominikanek?
Rozpoczęty w zeszłym roku remont stanął w miejscu. Wszystko przez opieszałość łódzkich urzędników. Okazuje się że w Urzędzie Marszałkowskim do tej pory nie ma kto podpisać umowy z księdzem na realizację projektu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat