Artykuły do tagu: remonty

Unijne dofinansowanie na rondo Sulejowskie
Prawie 4 miliony złotych dofinansowania z funduszy unijnych otrzyma miasto Piotrków na remont ronda Sulejowskiego. Teoretycznie z wielkimi projektami za kilkaset milionów złotych nie mieliśmy zbyt dużych szans, jednak dobrze przygotowany wniosek z Piotrkowa pozwolił na to, by zgarnąć całkiem pokaźny kawałek z unijnego tortu.
Żelazna, Roosevelta i Wojska Polskiego najbardziej dziurawe. Kiedy remonty?
Które drogi w mieście są najbardziej dziurawe? Zmotoryzowani piotrkowianie z pewnością nie mieliby problemu z odpowiedzią na to pytanie. To ulice Żelazna, Roosevelta i Wojska Polskiego. Czy i kiedy zostaną wyremontowane?
Znamy plan remontów dróg w Piotrkowie
Urzędnicy przedstawili plan remontów dróg na rok 2017. Środki, które zostały zabezpieczone na ten cel w budżecie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta to 4 mln 400 tys. zł.
Nowe drogi w gm. Wola Krzysztoporska
Ponad 5 km nowych, asfaltowych dróg oddano do użytku mieszkańców gminy Wola Krzysztoporska pod koniec 2016 r. Gmina wydała na ten cel prawie 1 mln zł.
Remonty piotrkowskich ulic. Które się kończą, a które zaczną?
W czwartek zostanie oddana do użytku zmodernizowana ulica Sienkiewicza. Ale zapotrzebowanie na remonty i naprawy jest dużo większe.
Koryto Strawy w przebudowie
W Piotrkowie rozpoczyna się przebudowa koryta rzeki Strawy na odcinku od ul. Wojska Polskiego do Al. Kopernika.
Trwa remont dróg i chodników na osiedlu w Woli Krzysztoporskiej
Już wkrótce osiedle w Woli Krzysztoporskiej będzie wyglądało jak nowe. Trwa remont dróg i chodników. To drugi etap inwestycji, która zupełnie zmieni stan nawierzchni przy osiedlowych blokach. Modernizacja kosztować będzie niemal pół miliona złotych.
Trylinka na Broniewskiego pamięta czasy Stalina
Stan ulicy Broniewskiego pogarsza się z dnia na dzień. Popękana, nierówna trylinka, brak chodników, wielkie kałuże. Gdyby jednak tylko one były problemem...
W piotrkowskiej Farze znów będą remonty
Gośćmi piątkowego programu "O tym się mówi" na antenie Strefy FM byli ks. Andrzej Chycki, proboszcz parafii p.w. św. Jakuba w Piotrkowie oraz Wojciech Malesa, pracownik parafii. Opowiadali o zabiegach renowacyjnych, na które czeka piotrkowska świątynia.
Skrzyżowanie al. 3 Maja/Al. Kopernika będzie zamknięte
W sobotę od godz. 22:00 do 6:00 w niedzielę nieprzejezdne będzie skrzyżowanie al. 3 Maja z Al. Kopernika w Piotrkowie. Drogowcy wylewać będą w tym czasie nakładkę asfaltową.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat