Artykuły do tagu: remont

Czy warto brać pożyczkę na remont?
Twoje mieszkania wymaga remontu? Chcesz odświeżyć swoje cztery ściany, a nie masz wystarczająco dużo pieniędzy? Brakującą część kwoty można uzupełnić biorąc chwilówkę, szybko i bez wychodzenia z domu.
Trudny przejazd Rakowską. Robotnicy łatają dziury w jezdni
Od około dwóch tygodni na odcinku ulicy Rakowskiej w Piotrkowie trwają roboty drogowe. Od Logistycznej do ul. Miast Partnerskich łatane są dziury w jezdni. Prace utrudniają życie kierowcom.
Oddział Urazowo-Ortopedyczny w szpitalu przy ul. Rakowskiej otwarty po remoncie
Zakończył się remont oddziału Urazowo-Ortopedycznego w Piotrkowie. Od piątku pacjenci są przyjmowani na bieżąco.
Ruszają remonty. Czeka nas drogowy koszmar?
W tym roku w Piotrkowie przeprowadzone zostaną dwie bardzo ważne inwestycje drogowe. Chodzi o modernizację odcinka ul. Wojska Polskiego (Ryneczek) i budowę ronda przy zbiegu ulic Żelaznej, Dmowskiego, Górnej i Al. Armii Krajowej. Prace mogą potrwać nawet kilkanaście miesięcy. Czy na piotrkowskich ulicach czeka nas drogowy koszmar?
Co z remontem ulicy Taraszczyńskiej w Sulejowie?
Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski nie wyłoży deklarowanych 80% kosztów na remont ul. Taraszczyńskiej. W poprzedniej kadencji obiecał pomoc w sfinansowaniu modernizacji tej drogi powiatowej, ale gdy przeanalizował, w jaki sposób powiatowi urzędnicy dzielą pieniądze na potrzeby w poszczególnych gminach, postanowił się wycofać. Władze powiatu poinformował o tym podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Piotrkowskiego.
Piotrkowski szpital przy ul. Rakowskiej czekają zmiany
To będzie pracowity rok w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Które oddziały przejdą remont?
Na piotrkowskim oddziale urazowo-ortopedycznym praca wre
Przypominamy, że do 31 stycznia zamknięty jest oddział Urazowo-Ortopedyczny w piotrkowskim szpitalu przy ul. Rakowskiej. Zapytaliśmy dyrektora placówki czy unieruchomienie oddziału w okresie zimowym, kiedy to teoretycznie złamań powinno być najwięcej, jest dobrym rozwiązaniem.
Mali pacjenci mogą już się zgłaszać do szpitala przy Roosevelta
Oddział dziecięcy w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie wznowił przyjęcia pacjentów. Kilkunastodniowa przerwa w funkcjonowaniu była spowodowana remontem.
Od czwartku szpital w Piotrkowie nie będzie przyjmował młodych pacjentów
Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim od 20 grudnia wstrzymuje przyjęcia pacjentów do 18 roku życia. Ma to związek z remontem, który zostanie przeprowadzony na oddziale dziecięcym. Tę niespodziewaną informację otrzymaliśmy we wtorkowe przedpołudnie.
Remont lądowiska przy piotrkowskim szpitalu im. Mikołaja Kopernika
Lądowisko przy Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim jest wyłączone z użytkowania. Powód to modernizacja związana ze zmianą przepisów dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat