Artykuły do tagu: reklama

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Trzeba jednak pamiętać, aby była to skuteczna reklama. Jeżeli chcesz wypromować swoją stronę internetową w skuteczny sposób, warto postawić na sprawdzoną przez wielu użytkowników sieć reklamową Adconnect.pl.
Animowane spoty reklamowe - czy warto zainwestować w taką reklamę?
Spośród wielu dostępnych na rynku form reklamy i promocji prowadzonej działalności gospodarczej, wielu przedsiębiorców zastanawia się nad przygotowaniem animowanego spotu reklamowego. Ta forma reklamy audiowizualnej zdobywa z roku na rok coraz to większe grono zwolenników.
Jak wykonuje się zdjęcia reklamowe?
Dziedzina fotografii polegająca na fotografowaniu produktów czy obiektów, które chcemy zareklamować, staje się coraz bardziej popularna. Wiele firm oferujących sprzedaż produktów czy usług może znacząco zwiększyć swoje szanse na rynku dzięki użyciu profesjonalnie wykonanych zdjęć reklamowych.
Co zrobić z nietrafionym prezentem?
Święta Bożego Narodzenia - zwłaszcza najmłodszym - kojarzą się przede wszystkim z prezentami. Nie wszystkie jednak trafiają w nasz gust. Co zrobić z upominkiem, który nam się nie spodoba, ma zły rozmiar lub jakieś wady?
Dobra reklama jest podstawą każdego biznesu
Dobra reklama jest dźwignia handlu, dlatego licząc na konkretne zyski, warto trafić do szerokiego grona odbiorców. Możliwości jest wiele, ulotki, afisze, reklama medialna, billboardy, szyldy. Ważne, by wybrana forma reklamowa przyniosła oczekiwane rezultaty.
Nietrafiony prezent? Rzecznik konsumentów radzi
Boże Narodzenie coraz bliżej, już za chwilę zacznie się szał kupowania świątecznych prezentów. Te często bywają nietrafione. Czy można oddać towar do sklepu jako przyczynę podając jedynie, że „mamie nie spodobał się… na przykład sweter (a nie daj Boże, telewizor plazmowy...)”?
Co powinniśmy wiedzieć na temat reklamy telewizyjnej
Reklama powstała i rozwijała się razem z największymi cywilizacjami. W XXI wieku towarzyszy nam na każdym kroku, zarówno w świecie realnym jak i kreowanym przez media. Jednym z najbardziej znamiennych przykładów jest środowisko telewizyjne, w którym reklama zagościła na dobre.
Zaprojektowane dla wzroku w świecie cyfrowym
Nowe aplikacje, smartfony, tablety, systemy GPS dla większości ludzi stanowią nieodzowną część życia i są używane prawie wszędzie, stanowiąc nowe wyzwania dla naszych oczu.
Wazektomia rozprasza kierowców?
Osobliwy baner stanął przy trasie A1 między Piotrkowem a Tuszynem. Tablica stoi niedaleko miejsca, gdzie w zeszłym tygodniu doszło do groźnego wypadku. Czyżby treść reklamy rozpraszała kierowców?
Na placu Czarnieckiego kręcą reklamę
Wszystko owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo, reklama jakiego banku powstaje na ulicach naszego miasta, faktem jest, że po placu Czarnieckiego kręcą się od rana filmowcy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat