Artykuły do tagu: regulamin

Do Focusa wejdziesz z pieskiem. Galeria zmieniła regulamin
Focus Mall zmienił regulamin. Teraz do piotrkowskiej galerii możesz przyjść ze swoim zwierzęciem.
Czy psy wejdą do parku?
Opiniowanie projektu uchwały w sprawie regulaminów określających zasady korzystania z parków, skwerów czy placów zabaw to jeden z punktów obrad Komisji Kultury i Kultury Fizycznej Rady Miasta Piotrkowa. Sporą część posiedzenia zajęła dyskusja na temat kształtu załącznika poświęconego regulaminowi korzystania z parku im. ks. J. Poniatowskiego - członkowie Komisji mieli do wyboru dwie wersje. A wszystko sprowadzało się do tego, czy wprowadzić zakaz wstępu do parku z psami.
Fontanna nie dla psów i dzieci w pampersach! Czy regulamin powstrzyma przed kąpielą?
Sanepid apeluje, że kąpiel w miejskiej fontannie może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Niewiele to jednak pomaga, podobnie jak interwencje strażników miejskich, którzy póki co jedynie odradzają mieszkańcom publiczną kąpiel. Wkrótce jednak sporo się może zmienić.
Uwaga Internauci ! Nie dajcie się oszukać.
Serwis " Pobieraczek " po wygranej wojnie z internautami pod koniec 2012, ponownie wysyła przedsądowe wezwania do spłaty długu.
Piotrkowianin skarży się na czipowanie
W ubiegłym tygodniu na biurko wojewody łódzkiego wpłynął wniosek jednego z mieszkańców Piotrkowa, według którego uchwała Rady Miasta w sprawie regulaminu czystości i porządku na terenie miasta może być niezgodna z Konstytucją. Konkretnie chodzi o czipowanie psów.
Piotrków wprowadza regulamin dla Taxi
Zbioru praw i obowiązków kierowców i pasażerów, przykazań i zasad chcieli zarówno korzystający z usług Taxi, jak i sami taksówkarze. Przynajmniej ci, którzy w zawodzie pracują od lat, mają wyrobioną renomę i nie podobają im się przypadki łamania niepisanego kodeksu etycznego przez "młodych". Wprawdzie skargi do referatu spraw obywatelskich piotrkowskiego magistratu to rzadkość, jednak zdecydowano, by odgórnie uregulować zasady przewozu osób i bagażu taksówkami na terenie miasta, skoro takie są sugestie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat