Artykuły do tagu: raport

Koronawirus: Dziesięć zakażeń i dwa zgony w naszym regionie
W Piotrkowie Trybunalskim jest jedno, a w powiecie piotrkowskim cztery kolejne zakażenia COVID-19. Złe informacje płyną z powiatów bełchatowskiego i opoczyńskiego. Zmarli pochodzący stamtąd mężczyźni w wieku 66 i 76 lat. Poza tym trzy nowe zakażenia odnotowano w powiecie radomszczańskim oraz po jednym w powiatach tomaszowskim i opoczyńskim.
Cztery nowe zakażenia SARS-CoV-2 w Piotrkowie i powiecie
W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano minionej doby jedno nowe zakażenie koronawirusem. Trzy przypadki potwierdzono natomiast w powiecie piotrkowskim. Łącznie w województwie łódzkim jest 31 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Wójt gminy Łęki Szlacheckie zakażony koronawirusem
O pozytywnym wyniku testu na COVID-19 poinformował we wtorek na swoim Facebooku wójt gminy Łęki Szlacheckie Piotr Łączny. Oprócz niego "pozytywny" okazał się jeszcze jeden pracownik Urzędu Gminy.
Nowe zakażenia w Piotrkowie i powiecie
Jeden mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego oraz jedna osoba z powiatu piotrkowskiego otrzymały minionej doby dodatnie wyniki testów na obecność koronawirusa. Łącznie w województwie łódzkim są 24 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Cztery kolejne zakażenia w regionie
Są trzy nowe zakażenia koronawirusem w Piotrkowie oraz jedno w powiecie piotrkowskim. Łącznie w województwie łódzkim jest 31 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Są nowe zakażenia w Piotrkowie i powiecie
Dwie osoby z Piotrkowa Trybunalskiego i jedna z powiatu piotrkowskiego otrzymały dodatni wynik w teście na SARS-CoV-2. W województwie łódzkim jest natomiast 55 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w woj. łódzkim
W województwie łódzkim jest 31 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. W tym gronie nie ma mieszkańców Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego, ale 6 nowych przypadków COVID-19 odnotowano w powiecie tomaszowskim i po jednym w powiatach bełchatowskim i opoczyńskim.
Dwa nowe zakażenia COVID-19 w Piotrkowie
Według najnowszego raportu Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w naszym województwie jest 18 nowych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dwa z nich dotyczą mieszkańców Piotrkowa, a jeden mieszkańca powiatu tomaszowskiego.
21.07.2020 12:22
Dwie ofiary COVID-19
Dwoje mieszkańców powiatu tomaszowskiego zakażonych koronawirusem zmarło w szpitalach w Tomaszowie i Warszawie. To mężczyzna w wieku 89 lat oraz 86-letnia kobieta. Oboje mieli choroby współistniejące. W województwie łódzkim jest też 27 kolejnych zakażeń COVID-19 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Tym razem wśród zakażonych nie ma mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego.
Kolejne zakażenie w powiecie piotrkowskim
Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o jednym nowym zakażeniu koronawirusem w powiecie piotrkowskim. Zmarł też 80-letni zakażony z powiatu tomaszowskiego, który posiadał schorzenia współistniejące. Łącznie w całym województwie łódzkim mamy 16 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat