Artykuły do tagu: ranni

Szesnaście osób rannych w wypadku na DK 91!
16 osób ucierpiało w wypadku, do którego doszło rano na drodze krajowej 91 w Milejowie. Zderzyły się tam dwa samochody, jeden z nich - bus - przewoził 28 pasażerów. Czynności ratunkowe na miejscu już się zakończyły.
Walczyli z żywiołem, ratowali rannych. Spokojnie, to tylko ćwiczenia
Ogień pojawił się w dwóch budynkach po byłych Wolskich Zakładach Przemysłu Barwników „Organika”. W jego gaszeniu brało udział prawie 100 strażaków OSP i PSP. Byli ranni i poparzeni – także wśród ochotników.
4 osoby ranne w wypadku na S8
Cztery osoby ranne, trzy rozbite samochody - to bilans wypadku do którego doszło w piątek wieczorem na ekspresowej „ósemce” w Proszeniu. Droga w kierunku Warszawy jest zablokowana.
Siedem osób rannych w wypadku w Poniatowie
7 osób zostało rannych na krajowej „dwunastce" w Poniatowie. Do wypadku doszło we wtorek nad ranem.
Jedna osoba ranna w wypadku w Sulejowie
Do wypadku na drodze krajowej nr 12 w Sulejowie doszło w czwartkowy wieczór.
Wypadek w Przygłowie. „Dwunastka” zablokowana
Na krajowej „dwunastce” w Przygłowie doszło w środę rano do wypadku.
Jedna osoba ranna w wypadku na S8 [ZDJĘCIA]
Na trasie S8 pod Piotrkowem doszło około północy do wypadku. Ciężarówka uderzyła w bariery.
Dwie osoby ranne w wypadku w Jaksonku
Dwa auta zderzyły się na drodze krajowej nr 74 w Jaksonku w gminie Aleksandrów. Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 11.
Wypadek autokaru na DK1- AKTUALIZACJA [video]
Kilkanaście osób zostało rannych w wypadku autokaru przewożącego zespół The Dillinger Escape Plan ze Stanów Zjednoczonych. Do zdarzenia doszło w niedzielę rano na DK1 na wysokości Radomska. Droga w kierunku Katowic przez cały dzień była całkowicie zablokowana.
Kompletnie pijany doprowadził do czołowego zderzenia
40-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego kierujący osobową mazdą, jadąc przez Twardosławice, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z hondą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat