Artykuły do tagu: rajd

Rajd Prażonego Ziemniaka razy dwa
W ramach III Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej odbędzie się kolejny Rowerowy Rajd Prażonego Ziemniaka.
17. Rajd Rowerowy już 24 września
Trwają zapisy na coroczny Piotrkowski Rodzinny Rajd Rowerowy organizowany przez poseł na Sejm RP Elżbietę Radziszewską. Rajd odbędzie się 24 września.
Już w najbliższą sobotę w Piotrkowie odbędzie się rowerowy rajd nocny. Na trasie, wiodącej przez place, ulice i uliczki Piotrkowa, uczestnicy będą mogli poznać budzące emocje historie i odwiedzić tajemnicze miejsca.
Rajd Bike Orient w Sulejowskim Parku Krajobrazowym
25 czerwca startuje druga w tym sezonie edycja Bike Orient. Po niezwykle wymagającej kwietniowej rywalizacji w Górach Świętokrzyskich uczestnicy przenoszą się nad Pilicę do Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.
Rajd
Ruszyły zapisy na Rajd Rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz", który odbędzie się 14 maja. Organizatorem imprezy jest Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzkowicach.
Automobilklub Piotrkowski zaprasza. Weź udział w Rajdzie Krzysztoporskim!
Automobilklub Piotrkowski zaprasza do udziału w Rajdzie Krzysztoporskim.
Spalili i utopili. Zima już nie wróci
Utopienie Marzanny i powitanie wiosny było celem kolejnego rajdu zorganizowanego przez PTTK. W sobotę na starcie stanęło 220 uczestników. W większości były to drużyny młodzieży szkolnej z Piotrkowa oraz Bujen, Tomaszowa Mazowieckiego i Wolborza. Po raz kolejny nie zabrakło też drużyn rodzinnych. Łącznie przybyły 22 drużyny.
Pieszy rajd i dokarmianie zwierząt, czyli „Puchowy śniegu tren”
W sobotę odbyła się kolejna edycja rajdu pieszego „Puchowy śniegu tren". Tradycją stało się, że połączony był on z dokarmianiem zwierząt. W tym roku z ofiarności uczestników rajdu skorzystały zwierzaki z Ośrodka Edukacji i Rehabilitacji Zwierząt w Kole. Uczestnicy przynieśli ze sobą ziarna zbóż, marchew, buraki, kolby kukurydzy i inne smakołyki, które jeszcze tego samego dnia przewiezione zostały do Koła i przekazane zwierzętom.
Zimowy rajd z PTTK. Będą pomagać zwierzętom
„Puchowy śniegu tren” to kolejna zimowa propozycja PTTK w Piotrkowie. Zimowy rajd z dokarmianiem zwierząt odbędzie się 9 stycznia. Celem imprezy jest pomoc zwierzętom z Ośrodka Edukacji i Rehabilitacji Zwierząt w Kole.
Na kolejną imprezę w plenerze zaprasza PTTK. Świąteczny marsz na orientację, propozycja dla uczniów starszych klas szkół podstawowych, gimnazjalistów i harcerzy, odbędzie się 19 grudnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat