Artykuły do tagu: radomsko

Konwój przywiózł pomoc
Mieszkańcy powiatu piotrkowskiego na tę pomoc czekali, od kiedy bezlitosny żywioł zniszczył dobytek ich życia. Urzędnicy z Gorzkowic, wiedząc, że ludzie nie chcą zostawiać zrujnowanych gospodarstw, że mają pełne ręce roboty, sami, w eskorcie policji, pojechali wypłacić do ręki zapomogi na odbudowę domów.
Schetyna: Będzie rządowa pomoc
Wicepremier Grzegorz Schetyna odwiedził Gorzkowice oraz Radomsko. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji spotkał się z mieszkańcami terenów, które najbardziej ucierpiały podczas zeszłotygodniowej trąby powietrznej. Ludzie nie ukrywali strachu, że zostaną sami...
Wyłudzili z banków około 160 tys. złotych. Działali metodą ”na słup”. W oszustwo zamieszanych było kilkanaście osób.
Źle oceniła odległość i zginęła na miejscu. Do wypadku doszło w miejscowości Józefów w powiecie radomszczańskim.
Miasto Radomsko od wczoraj jest właścicielem stadionu piłkarskiego przy ulicy Brzeźnickiej. Samorząd był jedynym podmiotem, który wziął udział w licytacji obiektu.
W czyje ręce trafi stadion w Radomsku?
Radomsko nie zamierza popełnić błędu Piotrkowa. Dziś odbędzie się licytacja piłkarskiego stadionu należącego do zadłużonego na wiele milionów złotych Radomszczańskiego Klubu Sportowego.
Zwłoki kobiety skrępowanej sznurem wydobyto wczoraj ze zbiornika wodnego niedaleko wsi Silnica w gm. Żytno.
22.07.2008 10:28
Żerują na Kacperku
Kacper ma 1,5 roku i jest ciężko chory. Jego rodzice zaufali firmie, która miała pomóc w zbiórce pieniędzy na operację dziecka. Teraz czują się przez nią oszukani. Podejrzewają, że na konto ich dziecka zbierano pieniądze, które trafiły do kieszeni nieuczciwych osób. (Jako pierwszy o tej sprawie informował tygodnik "Po Prostu Informacje").Kacperek Kubik urodził się bez lewej komory serca. - Ma za sobą dwie operacje. Ale by mógł dalej żyć, potrzebna jest jeszcze jedna, ostatnia. Profesor, który wcześniej operował synka, wyjechał do Niemiec. By zrobić tam operację, potrzeba 60 tysięcy złotych. Nie stać nas na to, więc liczyliśmy na pomoc innych - wzrusza się Zuzanna Rudzka, mama Kacperka.
Porażka Polaków z Niemcami będzie go drogo kosztowała. Kontroli autokaru i kierowcy zażądali rodzice uczniów jednej ze szkół podstawowych w Radomsku.
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 9 osób w wieku 16 - 31 lat, w tym jedną mieszkankę Radomska, sześciu mieszkańców gminy Gomunice oraz dwóch mieszkańców województwa śląskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat