Artykuły do tagu: radomsko

Śmiertelne potrącenie pieszego
Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Radomsku wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w środę (18 listopada) w miejscowości Gidle. Na miejscu zginął pieszy, który prowadził rower.
Świadek zatrzymał pijanego kierowcę
W poniedziałkowy (16.11) poranek kierowca BMW jadąc przez Kamieńsk ujął i przekazał policji pijanego kierującego oplem zafira. 49-latek miał 2.2 promila alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy chciał przekupić świadka by ten nie powiadamiał policji.
Śmiertelny wypadek na DK nr 91
Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Kolonia Borki. Na skutek wypadku śmierć poniosła 68-letnia kobieta kierująca rowerem.
Funkcjonariusze KAS z Piotrkowa zlikwidowali magazyn i przejęli transport nielegalnych papierosów
W wyniku dwóch kontroli funkcjonariusze z piotrkowskiego działu Służby Celno-Skarbowej przejęli 111 120 szt. nielegalnych papierosów. Zabezpieczyli również 2 kg tytoniu.
Straty w podatku akcyzowym, które mógł ponieść Skarb Państwa szacowane są na ponad 100 tys. zł.
Komendant zatrzymał sprawców pobicia
Inspektor Karol Mielczarek, komendant policji z Pajęczna, jadąc ulicą tysiąclecia w Radomsku, zauważył trzech mężczyzn, którzy kopali swoja ofiarę. Podjął interwencję i zatrzymał dwóch agresorów.
Czas oczekiwania na pochówek to dziś 2 tygodnie
W Radomsku mogą pojawić się problemy z pochówkiem zmarłych. Już dzisiaj na pogrzeb trzeba czekać ponad 10 dni. Jeżeli liczba zmarłych wzrośnie, może zabraknąć miejsc w chłodniach. Problemy z pochówkiem mamy też w Piotrkowie Trybunalskim.
Śmiertelny wypadek na krajowej
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę(31 października) około godziny 15.20 w miejscowości Szczepocice w powiecie radomszczańskim. Śmierć poniosły dwie osoby jadące osobówką.
Rusza budowa domu dla 16-osobowej rodziny
Przedsiębiorstwo Budimex połączyło siły z innymi firmami w Polsce, aby wybudować, wyposażyć i przekazać dom szesnastoosobowej, potrzebującej rodzinie pani Magdy z Wierzbicy koło Radomska. Wcześniej sąd, przez trudną sytuację, chciał odebrać kobiecie dzieci. Teraz jest duża szansa, że dom będzie gotowy jeszcze przed świętami Wielkiej Nocy
Sprawdź, jak dojechać na cmentarze w regionie. Inaczej kursować będzie komunikacja zbiorowa
Zbliża się 1 listopada, przed nami okres wzmożonego ruchu w okolicach cmentarzy. Zebraliśmy wiadomości dotyczące zmian w organizacji ruchu w Piotrkowie i miastach ościennych. Informujemy również, jak kursować będzie komunikacja zbiorowa.
Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką. Kierowca fiata nie żyje
W piątek około godz. 21.30 na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 1 na wysokości miejscowości Słostowice doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Samochód osobowy zderzył się z czołowo z ciężarówką. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat