Artykuły do tagu: radaosiedla

Osiedle Piastowskie zaprasza do Betlejem
W podróż do Betlejem zabierze swoich mieszkańców Rada Osiedla Piastowskie w Piotrkowie. Wyjazd zaplanowany jest na sobotę 7 stycznia.
Zmierz ciśnienie i cholesterol. Bezpłatnie
Rada Osiedla Wyzwolenia organizuje 5 grudnia w godz. 16.00 - 18.00 bezpłatne badania poziomu cholesterolu oraz ciśnienia tętniczego krwi dla mieszkańców osiedla.
Rada Osiedla zaprasza na festyn
Rada Osiedla "Piastowskie" zaprasza mieszkańców Osiedla na Rodzinny ekoFestyn. Zabawa odbędzie się w sobotę (27.08) na parkingu przy ulicy Targowej. Początek o 10:30
W Radzie Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa mają konflikt
Skarga na działania przewodniczącego Zarządu Rady Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa wpłynęła do Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Piotrkowa. Skarżąca, czyli wiceprzewodnicząca Zarządu RO Kinga Kacperska, zarzuca przewodniczącemu między innymi złamanie procedur przy jej odwołaniu.
Gdzie są właściciele zrujnowanej posesji?
Budynek jest zrujnowany, wszędzie pełno śmieci, w dodatku w ruinach często przebywają osoby bezdomne. Przedstawicielka Rady Osiedla Krakowskie Przedmieście – Sulejowska Aleksandra Rozpędek już we wrześniu prosiła Straż Miejską o pomoc. - Proszę o systematyczny dozór posesji. Jest to opuszczony zaśmiecony dom, gdzie często przesiadują osoby pijące alkohol i awanturujące się – pisała piotrkowianka.
Prawdopodobnie na przełomie lutego i marca w Piotrkowie odbędą się nowe wybory do rad osiedli. Na 28 stycznia zaplanowana jest sesja Rady Miasta, podczas której radni mają przyjąć nowe statuty rad osiedli, jednakowe dla wszystkich rad.
Sąsiedzkie spotkanie na cyklodromie
Europejski Dzień Sąsiada zorganizowany został w sobotę na piotrkowskim cyklodromie przy ul. Budki.
Festyn Rodzinny na osiedlu Wronia
W sobotę (21 września) na osiedlu Wronia odbył się Festyn Rodzinny organizowany co roku przez Radę Osiedla oraz świetlicę "Stokrotka".
Rady Osiedli w Piotrkowie nie będą musiały robić listy obecności mieszkańców na okolicznościowych imprezach i zbierać podpisów od ich uczestników. O tym, jak magistrat zostanie poinformowany o liczbie osób uczestniczących w danym spotkaniu organizowanym przez jednostkę pomocniczą Rady Gminy, decydować będzie zarząd osiedlowej rady. Na nim też spoczywa odpowiedzialność za przekazane informacje.
Odbył się festyn rodzinny na osiedlu Piastowskie
Dmuchane zamki, trampoliny, ścianka wspinaczkowa i wiele innych atrakcji czekało do godziny 14.00 na wszystkich, którzy przybyli wraz ze swoimi pociechami na ulicę Targową. Tam Rada Osiedla Piastowskie zorganizowała festyn rodzinny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat