Artykuły do tagu: radaosiedla

Nowa kadencja piotrkowskich rad osiedli
Już pod koniec stycznia wystartują wybory do jednostek pomocniczych gminy. Mieszkańcy wybiorą swoich przedstawicieli na kadencję 2018-2023.
Dzień pieczonego ziemniaka na Wierzejach
Konkursy i zabawy, pieczenie ziemniaków i wspólne biesiadowanie czeka na uczestników festynu zorganizowanego przez Radę Osiedla Wierzeje.
Festyn rodzinny w Piotrkowie
8 września (sobota) w godzinach 16:00-18:00 na placu przy ul. Rzecznej (między Źródlaną a Bystrą, równoległa do Wojska Polskiego) odbędzie się festyn zorganizowany przez Radę Osiedla „Szczekanica”.
Nowa Rada Osiedla chce mieć logo
Niedawno utworzona piotrkowska Rada Osiedla „Szczekanica” ogłosiła konkurs na logo. Prace można nadsyłać do 30 sierpnia. Zwycięzcę poznamy 8 września.
Rada Osiedla Szczekanica wybrała swoje władze
Najmłodsza piotrkowska Rada Osiedla zdecydowała o tym, kto przez następne kilka miesięcy będzie kierował tą jednostką pomocniczą gminy. Przewodniczącą RO została Renata Gaj, a przewodniczącym Zarządu Artur Wolski.
Rada Osiedla Szczekanica wreszcie powstała
Za pierwszym razem się nie udało, zabrakło quorum. W środę 23 maja pojawiła się jednak wymagana liczba osób, przedstawiciele Biura Rady Miasta mogli więc przeprowadzić wybory do Rady Osiedla Szczekanica, w której ostatecznie znalazło się 15 osób. Wybory władz tej jednostki pomocniczej odbędą się w ciągu 2-3 tygodni.
Wybory do Rady Osiedla Szczekanica. Drugie podejście
W środa, 23 maja o godz. 17.00 w siedzibie Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 127 odbędą się wybory do Rady Osiedla Szczekanica kadencji 2015-2018.
Szczekanica będzie mieć swoją radę osiedla
To już pewne – w Piotrkowie powstanie czternasta rada osiedla. Kilka dni temu nasi radni podjęli uchwałę o utworzeniu nowej jednostki pomocniczej miasta – osiedla Szczekanica.
Ukazał się album
Album „Przyroda okolic osiedla Wierzeje” to pierwsza tego rodzaju publikacja wydana przez jedną z piotrkowskich rad osiedla, której celem jest ukazanie piękna przyrody tej dzielnicy Piotrkowa. Publikacja zawiera zdjęcia autorstwa mieszkańców osiedla, wykonane podczas warsztatów fotograficznych, jak i krótki rys historyczny tej części miasta. Wydanie albumu dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Czy powstanie 14. Rada Osiedla?
Trwają konsultacje w sprawie utworzenia Rady Osiedla "Szczekanica". Byłaby to 14. jednostka pomocnicza w Piotrkowie, a zarazem ostatnia. Nowopowstała rada obejmowałaby rejon takich ulic jak: Wojska Polskiego (końcówka), Twardosławicka, Gęsia, Kasztelańska i część Łódzkiej czy Sadowa. Mieszkańcy odpowiedni formularz powinni dostarczyć do Urzędu Miasta do 15 grudnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat