Artykuły do tagu: rękodzieło

Konkurs dla rękodzielników w MOK
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie organizuje kolejny konkurs. Tym razem dla twórców rękodzieła artystycznego. Będzie to już jego piąta edycja, a do udziału zaproszone są dzieci, młodzież w wieku od 7 do 14 lat, a także seniorzy amatorzy powyżej 60. roku życia.
Artystyczna
Rozstrzygnięty został konkurs rękodzieła artystycznego pt. "Kraina czarów", zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury i Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim. Jury nagrodziło zwycięzców w dwóch kategoriach.
Świąteczny kiermasz i warsztaty ludowe
Poszukujesz unikatowych prezentów na święta? Stwórz własne upominki podczas świątecznego kiermaszu sztuki ludowej połączonego z warsztatami tradycyjnych ozdób choinkowych. Na to wyjątkowe wydarzenie zaprasza Łódzki Dom Kultury.
Wiemy kto w naszym regionie czaruje najpiękniej
Nagrody, dyplomy i wiele radości - tak było podczas rozstrzygnięcia III edycji konkursu rękodzieła artystycznego pt. „Kraina czarów”, które odbyło się w czwartek (9 maja) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Kraina czarów w OEA. Weź udział w konkursie
26 kwietnia upływa termin zgłaszania prac do III Edycji Rękodzieła Artystycznego "Kraina czarów" pod patronatem starosty powiatu piotrkowskiego.
Szyły na pełnych obrotach
Wyjątkowa edycja Kreatywnego Dnia Kobiet odbyła się 3 marca w piotrkowskiej Bibliotece Pedagogicznej. Tym razem panie wspierały czworonogów z lokalnych organizacji prozwierzęcych.
Happening artystyczny w OEA
W środę (3 czerwca) w parku im. Jana Pawła II oraz przed siedzibą OEA odbył się happening artystyczny zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK.
Biblioteka zaprasza na wystawę
Już 1 października w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie, rozpocznie się wystawa "To co w sercu mam". Podczas wystawy zaprezentowane zostanie rękodzieło mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Wystawa potrwa do 15 października.
Kubraczki na kubeczki w Bibliotece Pedagogicznej
Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu spotkań artystyczno-rękodzielniczych w BPP, które odbędzie się 1 lutego (sobota).
Magia sznurka w Bibliotece Pedagogicznej
Z okazji Dnia Kobiet Biblioteka Pedagogiczna we współpracy z Piotrkowskim Kołem Gospodyń Miejskich zorganizowała w swojej siedzibie warsztaty rękodzielnicze dla zainteresowanych pań.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat