Artykuły do tagu: punkt

Punkt poboru wymazów typu drive-thru powstanie w Piotrkowie
Punkt poboru próbek na COVID-19 typu drive-thru powstanie w Piotrkowie. Umożlwi on przeprowadzenie testu na obecność koronawirusa w ciągu 10 minut, bez wysiadania z samochodu. O planach utworzenia punktu poinformował starosta piotrkowski Piotr Wojtysiak podczas ostateniej sesji Rady Powiatu.
Skorzystaj z darmowej spirometrii i sprawdź stan swoich płuc
31 maja obchodzimy Światowy Dzień Bez Tytoniu. Coroczna kampania jest okazją do zwrócenia uwagi na kwestię zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych skutków palenia tytoniu. Z tej okazji pracownicy Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia do Punktu Konsultacyjnego, który do 12.00 będzie czynny w Parku Jana Pawła II.
Rusza dodatkowy punkt przyjmowania wniosków do MOPR-u
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie uruchamia dodatkowy punkt przyjmowania wniosków. Od 1 sierpnia wszystkie dokumenty będzie można składać zarówno w Zespole świadczeń Rodzinnych przy ul. Sienkiewicza 16a, jak i w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej.
Tydzień Szczepień w Piotrkowie
Od 95% do 99% tyle wynosi wykonalność szczepień na terenie podległym piotrkowskiemu sanepidowi. W 2017 roku 43 dzieci zostało niezaszczepionych – część ze względów zdrowotnych, rodzice pozostałych nie zdecydowali się zaszczepić swoich dzieci ze względów religijnych czy kulturowych. Tymczasem właśnie dziś (23 kwietnia) rozpoczyna się Europejski Tydzień Szczepień.
Nowy punkt policyjny w Piotrkowie
W poniedziałek (5 marca) Komenda Miejska Policji, przy współpracy z Piotrkowską Spółdzielnią Mieszkaniową, otworzyła nowy punkt policyjny, który ma ułatwić kontakt mieszkańców z funkcjonariuszami. Od teraz z każdą niepokojącą sprawą można zgłosić się do dzielnicowego, który stacjonuje przy ulicy Wojska Polskiego 127 b na parterze przy Dziennym Domu Pomocy Społecznej.
Piotrkowskie Stowarzyszenie EURO-CENTRUM wśród laureatów konkursu Komisji Europejskiej!
Już po raz czwarty Piotrkowskie Stowarzyszenie EURO-CENTRUM zdobyło grant Komisji Europejskiej na prowadzenie Punktu Informacji Europejskiej w międzynarodowej sieci Europe Direct. Piotrkowski punkt będzie jednym z 24 punktów informacji w kraju.
Gimnazjaliści będą ćwiczyć pierwszą pomoc
Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca będzie obchodzony 16 października także w Piotrkowie. Uczniowie gimnazjów nauczą się udzielania pierwszej pomocy, a szczególnie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Sprawdź, ile masz punktów karnych
Od 24 kwietnia możesz sprawdzić swoje punkty karne. E-usługa jest dostępna za darmo na portalu obywatel.gov.pl.
Od jutra zaczyna funkcjonować punkt lekarski w Bogdanowie.
W Bogdanowie będzie punkt lekarski
I to - jak zapowiadają władze gminy - już niebawem. Na początku na pewno dostępna będzie podstawowa pomoc lekarska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat