Artykuły do tagu: psy

Fałszowali recepty, by kupować psychotropy
Policjanci z Opoczna zatrzymali dwóch 18-latków podejrzanych o podrabianie recept lekarskich. Fałszywe recepty przedkładali w aptekach i kupowali różne leki, najczęściej o działaniu psychotropowym.
Poszczuła policjantów psami
57-letnia kobieta była wyraźnie niezadowolona, kiedy policjanci odwieźli do domu jej kompletnie pijanego brata. Mężczyzna leżał w przydrożnym rowie niedaleko miejscowości Dobryszyce.
Mówią o nim psychol z Łódzkiej
Z Michałem* zawsze był problem. Póki żyła jego matka, brał leki, zachowywał się znośnie. Kiedy matka zmarła kilka lat temu, wszystko się posypało, łącznie z psychiką chłopaka. - Raz spotkałam go jak leżał na ziemi i krzyczał „ratujcie mnie, elfy mnie gonią!” - twierdzi jego sąsiadka. Lokatorzy z bloku przy Łódzkiej mówią, że są sterroryzowani. W zeszłym tygodniu wyrzucił telewizor przez okno. Do tego wyje po nocach jak dziki zwierz.
28.09.2016 12:45
Wyleczyć inteligencję
Podstawową zasadą sukcesu w każdej dziedzinie jest reguła kompetencji, zgodnie z którą określonymi działaniami winny zajmować się osoby posiadające ku temu odpowiednie przygotowania, inaczej mówiąc, znające się na rzeczy.
15.07.2016 10:29
Wakacje! A co z psem?
Czy przyjaciel zasługuje na to, by przywiązać go do drzewa w lesie albo wyrzucić z samochodu? Pracownicy Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej coraz częściej odbierają zgłoszenia o błąkających się psach. Tylko w czerwcu do schroniska z terenu ej gminy trafiło kolejnych 5 psów.
28.05.2016 11:46
Kto utopił szczenięta?
W czwartek (26.05) w Jeziorze Bugaj znaleziono martwe szczenięta. Ktoś w niehumanitarny sposób pozbył się zwierząt.
04.05.2016 08:29
Jak być szczęśliwym?
Bądź zdrów Czytelniku i pozwól że wraz z tym pozdrowieniem zapiszę Ci na receptę kilka najważniejszych i prostych jednocześnie zabiegów, kilka rzec można suplementów diety życia psychicznego. Dla poprawy zdrowia właśnie. Na początek jednak odłóż te tabletki na sen i na szczęście które trzymasz w ręku. One nie wystarczą…
Dzień otwarty Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piotrkowie
W czwartek 31 marca Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim organizuje dzień otwarty. Poradnia zaprasza wszystkich zainteresowanych nauczycieli, rodziców, dzieci i młodzież.
Gdzie dzwonić w sprawie bezpańskich psów?
Mieszkańcy powiatu piotrkowskiego nie wiedzą, gdzie dzwonić, gdy natkną się na bezpańskie lub martwe zwierzęta. O rozpowszechnianie takich kontaktów zaapelował do samorządowców powiatowy lekarz weterynarii.
Schronisko dla zwierząt w Piotrkowie. Dlaczego tym razem bez przetargu?
Tym razem nie było przetargu, który wyłoniłby prowadzącego schronisko dla zwierząt w Piotrkowie. Prezydent wydał zarządzenie o udzieleniu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami dotacji na prowadzenie placówki przy ul. Małopolskiej przez najbliższe 3 lata.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat