Artykuły do tagu: przewodniczacy

Rada Miasta zawierzyła Piotrków Sercu Maryi (AKTUALIZACJA)
Piotrków Trybunalski został zawierzony Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski. Stanowisko w tej sprawie podjęli radni w środę podczas drugiej w nowej kadencji sesji Rady Miasta. 13 radnych głosowało za, 2 było przeciw, 2 wstrzymało się od głosu.
Wybrano nowego przewodniczącego Rady Miejskiej w Sulejowie
Bartosz Borkowski z ugrupowania burmistrza Wojciecha Ostrowskiego został wybrany na przewodniczącego Rady Miejskiej w Sulejowie. Taką decyzję w czwartek podjęli radni podczas inauguracyjnej sesji.
Nowy wiceprzewodniczący Nowoczesnej na region łódzki
Paweł Kowalczyk został nowym wiceprzewodniczącym Regionu łódzkiego Nowoczesnej i członkiem Rady Krajowej. Z kolei Marcin Gołaszewski został nowym przewodniczącym regionu łódzkiego Nowoczesnej. Zastąpił w tej roli łódzką posłankę Katarzynę Lubnauer.
Gminny Zarząd LZS ma nowego przewodniczącego
Tomasz Woźniak został nowym przewodniczącym Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej.
Przedsiębiorca będzie apelował
Witold Maćkowiak powinien dochodzić swoich praw w innym trybie niż referendalny.
Złożą skargę do wojewody na przewodniczącego
Będzie skarga do wojewody na działania przewodniczącego Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego w sprawie niezwołania nadzwyczajnej sesji Rady Miasta.
Zamach na Mariana Błaszczyńskiego?
Polityczny zamach na przewodniczącego Rady Miasta w Piotrkowie planuje grupa opozycyjnych radnych.
Radny Banaszek zastępcą przewodniczącego
Paweł Banaszek, który pełni funkcje piotrkowskiego radnego od ostatniej sesji został wiceprzewodniczącym Komisji Kultury i Kultury Fizycznej Rady Miasta. Był jedynym kandydatem.
A. Prochoń: Naród krzyczy
- Naród krzyczy: gdzie Samoobrona? Ludzie czekają na tę partię - mówił na antenie Strefy FM nowy przewodniczący tego ugrupowania - Andrzej Prochoń.
Andrzej Prochoń nowym szefem Samoobrony
Lokalny działacz z Kafaru w gminie Grabica został wybrany na przewodniczącego, podczas kongresu partii, który odbył się w weekend w Warszawie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat