Artykuły do tagu: przesyłki

Adamczyk: wszystkie przesyłki pieniężne: emerytalne i rentowe zostaną doręczone
Wszystkie przesyłki pieniężne: emerytalne i rentowe zostaną doręczone - zapewnił w poniedziałek minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Podkreślił, że przy dostarczaniu przekazów pieniężnych będą zachowane specjalne procedury bezpieczeństwa.
Pracownik firmy transportowej kradł przesyłki kurierskie
29-letni łodzianin kradł przesyłki kurierskie. Był kierowcą w firmie transportowej, która przewoziła paczki dla firmy kurierskiej z powiatu piotrkowskiego. Wartość strat to blisko 20 tysięcy złotych.
Czy warto ubezpieczać przesyłki?
Korzystanie z przesyłek kurierskich staje się coraz bardziej popularne. Przesyłanie drobnych przedmiotów czy też kupowanie przez Internet jest dziś już normą. Wszyscy jesteśmy również świadomi, że zdarzają się różnego rodzaju wypadki i przesyłka może zostać po drodze uszkodzona albo nawet zaginąć. O ile przy wysyłce drobnych, niedrogich przedmiotów możemy odżałować stratę, o tyle wysyłając przedmiot wartościowy, chcielibyśmy mieć możliwość odzyskania jego równowartości.
Profesjonalna dostawa przesyłek zagranicznych
Zlecając wysyłkę paczki zagranicznej firmie kurierskiej, nigdy nie można mieć pewności, iż po drodze nie zaginie, nie pojawią się problemy z dostawą, a w dodatku często trzeba osobiście fatygować się do firmy, bo nie zawsze opcja odebrania paczki z domu jest darmowa. By zaoszczędzić sobie wielu problemów, warto korzystać z serwisu wysyłkowego, który załatwi wszystkie formalności i dopilnuje, by przesyłka na czas dotarła.
Dlaczego przesyłki kurierskie są tak często wybierane przez klientów?
Przez ostatnie lata mocno na popularności zyskały firmy kurierskie, które oferują swoim klientom dostęp do wysokiej jakości usług w zakresie szybkiego dostarczania paczek. Przeważnie zlecenia są realizowane w ciągu 24 godzin, czyli jednego dnia nadajemy paczkę, a kolejnego jest ona już u odbiorcy. Jednak, czy tylko szybkość zadecydowała o tym, że przesyłki kurierskie są tak popularne?
Jak sprawdzić, gdzie jest przesyłka kurierska?
Wysyłając wartościowe rzeczy, zawsze mamy obawy, czy zostaną one dostarczone adresatowi, pomimo gwarancji należytego wykonania usługi kurierskiej, jaką udzielają firmy przewozowe. Poczucie stresu można zmniejszyć, śledząc losy przesyłki w trybie online, na co pozwala m.in. firma DHL Parcel.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat