Artykuły do tagu: przerwa

Nie będzie prądu w regionie
Spółka PGE Dystrybucja poinformowała o kolejnych wyłączeniach energii elektrycznej. Braknie jej m.in. w powiatach piotrkowskim i radomszczańskim.
Znów nie będzie prądu w regionie
PGE Dystrybucja informuje o kolejnych wyłączeniach prądu w naszym regionie. W najbliższych dniach braknie go między innymi w kilku miejscach powiatów piotrkowskiego i radomszczańskiego.
09.05.2019 14:00
Bili rekord w czytaniu
Aż 150 uczniów postanowiło w czwartek czytać książki w Piotrkowie Trybunalskim, o jednej porze i w jednym miejscu. W ten sposób młodzi ludzie chcieli pobić rekord czytania w liczbie osób w jednym miejscu i wziąć udział ogólnopolskiej akcji pod nazwą „Przerwa na czytanie”, będącej częścią kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Wyzwanie rzucili uczniowie piotrkowskiej szkoły TEB Edukacja.
Nie będzie prądu w Urzędzie Skarbowym w Piotrkowie
W najbliższy piątek, 1 czerwca w Urzędzie Skarbowym w Piotrkowie nastąpi przerwa w dostawie prądu. Pracownicy nie będą mieli dostępu do systemu informatycznego, przez co nie będzie można sprawdzić danych podatników czy wystawić zaświadczeń. Usterka ma występować w godzinach 7 - 15.
Palisz? Możesz pracować dłużej
Rządowa Komisja Kodyfikacyjna pracuje nad zmianami w kodeksie pracy. Jedną z nich ma być wprowadzenie niepłatnej przerwy na papierosa.
Kryzys minął. Jest woda w kranach [AKTUALIZACJA]
Woda w zachodniej części miasta już jest. Dostawę wznowiono wcześniej niż zakładano.
Dwa osiedla bez ciepłej wody
W środę (3.08) od godziny 8.00 na osiedlach Łódzka-Wysoka-Sadowa oraz Słowackiego Północ zostanie wstrzymana dostawa ciepłej wody.
We wtorek przerwa w dostawie wody
We wtorek 26 lipca od godz. 22.00 do 10.00 dnia następnego nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości położonych po stronie zachodniej od linii kolejowej.
Uwaga mieszkańcy ulicy Krakowskie Przedmieście oraz okolicznych ulic. Przerwy w dostawie gazu.
- Do minimum będzie w tym roku skrócona przerwa technologiczna na piotrkowskiej pływalni przy ulicy Belzackiej - zapewnia Leszek Heinzel, dyrektor piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat