Artykuły do tagu: przedszkolesamorzadowe

Przedszkolaki wystąpiły przed seniorami
Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie Przedszkola Samorządowego nr 14 w Piotrkowie, w czwartek zaprezentowały akademię dla osób, które ze względu na stan swojego zdrowia nie były w stanie świętować obchodów 11 listopada. Wydarzenie odbyło się w piotrkowskim Domu Pomocy Społecznej.
Kajtusiowe opowieści w Czarnocinie
W Przedszkolu Samorządu Gminy przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Czarnocinie odbyły się zajęcia z łódzką pisarką Moniką Sawicką "Kajtusiowe opowieści".
Przedszkolaki wreszcie u siebie
Zakończyła się inwestycja związana z przebudową Przedszkola Samorządowego nr 26 przy ul. Wojska Polskiego. Inwestycja została w całości sfinansowana z budżetu miasta, a zamknęła się w kwocie 1 mln 770 tysięcy złotych.
O co zatroszczy się przedszkolak?
Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 15 w Piotrkowie Trybunalskim z pomocą rodziców założyły na terenie ogrodu przedszkolnego „Ogródek dydaktyczny” - posadziły drzewka i będą o nie dbać.
Akcja przedszkolaki dla Ciuchci - zbiórka w przedszkolu nr 24
Sunia jeździ na wózku, znaleziono ją na torach kolejowych. Pobita, ze złamanym kręgosłupem trafiła do piotrkowskiego schroniska dla zwierząt, tam się nią zajął personel i dzięki darczyńcom mogła przejść operację i można było zakupić jej wózek jednak, potrzebna jest rehabilitacja (opisywano nagłaśniano sprawę). Nastąpiła cisza - zapomniano o kolejowej pociesznej psiej kalece.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat