Artykuły do tagu: przedszkole

Przedszkole Szkrab - miejsce przyjazne dla dzieci niepełnosprawnych
Coraz więcej dzieci ma specjalne potrzeby edukacyjne i to one powinny być podstawowym kryterium doboru metod pracy i dostosowania otoczenia do potrzeb rozwojowych dziecka. Dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi często otoczone muszą być opieką specjalistów w zakresie edukacji, rewalidacji i rehabilitacji. Od niedawna w Piotrkowie Trybunalskim funkcjonuje Niepubliczne Przedszkole Szkrab z Oddziałem Specjalnym dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.
Rodzinny piknik w Przedszkolu Samorządowym nr 1
Dziś w ogrodzie Przedszkola Samorządowego nr 1 im. Jana Brzechwy w Piotrkowie odbył się piknik rodzinny połączony z obchodami Dni: Dziecka, Matki i Ojca.
Przedszkolaki mają swój ekoogródek
Już oficjalnie maluchy z Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej mogą się cieszyć ekologicznym ogródkiem przy swojej placówce. Uroczystość oddania go do użytku dzieci uświetniły prezentacją ogródkowych atrakcji i wyjątkowym spektaklem na deskach Gminnego Ośrodka Kultury.
Nowoczesne przedszkola w gminie Wolbórz
Gmina Wolbórz przystąpiła do projektu „Pierwsze kroki w szkole poprzez nowoczesne przedszkole”. Projekt realizowany był od 11 września 2015 r. Obejmował doposażenie pięciu oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych: w Komornikach, Proszeniu oraz Goleszach Dużych. Kwota dofinansowania to 327 tys. zł.
Przedszkolaki wreszcie u siebie
Zakończyła się inwestycja związana z przebudową Przedszkola Samorządowego nr 26 przy ul. Wojska Polskiego. Inwestycja została w całości sfinansowana z budżetu miasta, a zamknęła się w kwocie 1 mln 770 tysięcy złotych.
Niezwykłe smerfy w Przedszkolu nr 15
We wtorek na scenie w Przedszkolu Samorządowym nr 15 w Piotrkowie wystawiono „Smerfy”.
Przedszkole Bojanowskiego ma 14 lat
W Niepublicznym Przedszkolu im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Piotrkowie świętowano we wtorek 14. urodziny. Część artystyczną na ludowo zaprezentowały starszaki.
Budki lęgowe na dachu piotrkowskiego przedszkola
Przy okazji remontu Przedszkola Samorządowego nr 5 na dachu budynku zamontowane zostały budki lęgowe dla ptaków.
Łódzcy muzycy z audycją w przedszkolu
Artyści łódzkich teatrów przeprowadzili we wtorek dla przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola im bł. Edmunda Bojanowskiego audycję muzyczną w ramach współpracy z Fundacją „Wyciągamy dzieci z bramy”.
Przedszkolaki w sprawie pszczół
„Ratować pszczółki nasze przyjaciółki” - happening pod tym hasłem zorganizowały wychowawczynie wraz z przedszkolakami z Prywatnego Przedszkola Magdaleny Jakubiak.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat