Artykuły do tagu: przedszkole

Łódzcy muzycy z audycją w przedszkolu
Artyści łódzkich teatrów przeprowadzili we wtorek dla przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola im bł. Edmunda Bojanowskiego audycję muzyczną w ramach współpracy z Fundacją „Wyciągamy dzieci z bramy”.
Przedszkolaki w sprawie pszczół
„Ratować pszczółki nasze przyjaciółki” - happening pod tym hasłem zorganizowały wychowawczynie wraz z przedszkolakami z Prywatnego Przedszkola Magdaleny Jakubiak.
Dorota Stalińska u piotrkowskich przedszkolaków
Aktorka Dorota Stalińska gościła w Niepublicznym Przedszkolu im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Piotrkowie. Wspólnie z policjantem z drogówki przeprowadziła pogadankę pod hasłem „Bądź widoczny, bądź bezpieczny”.
Ready Steady Go wprowadzi dzieci w świat języka angielskiego
Wyremontowany budynek, boisko, nowe wyposażenie sal, plac zabaw, ogród, profesjonalna kadra i zajęcia w języku angielskim. Tak w skrócie można scharakteryzować ofertę pierwszego w mieście przedszkola anglojęzycznego, które od września rozpocznie swoją działalność.
Wielkie otwarcie w Parzniewicach
Przedszkole, nowoczesna hala sportowa, do tego boisko, a wszystko to przy Szkole Podstawowej w Parzniewicach w gminie Wola Krzysztoporska. Od 1 września uczniowie mogą się cieszyć kompleksem sportowo-edukacyjnym.
Pozbawili je mieszkań. Teraz powstało nowe osiedle
Niemal 30 budek lęgowych dla ptaków zainstalowano na dachu Przedszkola nr 5 w Piotrkowie (ul. Kazimierza Wielkiego 5). Budki pojawiły się po remoncie placówki, a ich instalowanie konsultowano z ornitologami. fot. Jarek Krak
O co zatroszczy się przedszkolak?
Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 15 w Piotrkowie Trybunalskim z pomocą rodziców założyły na terenie ogrodu przedszkolnego „Ogródek dydaktyczny” - posadziły drzewka i będą o nie dbać.
Artystyczne przedszkole z wieżowca obchodziło urodziny
Przedszkole Samorządowe nr 16 w Piotrkowie ma już 35 lat. W czwartek w Miejskim Ośrodku Kultury placówka uroczyście obchodziła urodziny.

fot. as
U sióstr są jeszcze miejsca dla dzieci
Trwa nabór do szkół i przedszkoli. Wolne miejsca czekają jeszcze na dzieci w placówkach prowadzonych przez siostry Dominikanki. W piotrkowskim przedszkolu i podstawówce uczy się ponad 50 dzieci.
Mają nową ekopracownię
"Bocianie gniazdo" to nazwa pracowni przyrodniczej, która powstała w ramach projektu pn. „Ekomisja - czyli czym skorupka nasiąknie za młodu”. Jej uroczyste otwarcie odbyło się w Prywatnej Szkole Podstawowej Magdaleny Jakubiak w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat