Artykuły do tagu: przedstawienie

Święto Flagi w piotrkowskim przedszkolu
Uczucia patriotyczne i szacunek do symboli narodowych warto pielęgnować od najmłodszych lat. Wiedzą o tym także dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 20 w Piotrkowie Trybunalskim, które przygotowały przedstawienie słowno-wokalne z okazji Święta Flagi.
Opowieść wigilijna w wykonaniu uczniów SP 12
W poniedziałek po raz ostatni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentowali spektakl oparty na powieści Charlesa Dickensa "Opowieść wigilijna". Przedstawienie przygotowane zostało z okazji oświatowego spotkania opłatkowego, które odbyło się w piątek 12 stycznia.
MOK: Zapolska Superstar - konkurs!
Zapraszamy 4 listopada 2016 r. o godz. 19.00. Bilety już w sprzedaży. W spektaklu zobaczymy piotrkowiankę – Sarę Celler – Jezierską.
Zapraszamy na „Baśń o dwóch braciach” w ramach rodzinnych spotkań w teatrze dla dzieci.
Teatralnie “zalogowani”
W Szkole Podstawowej w Łękach Szlacheckich gościł Profilaktyczno-Edukacyjny Teatr dla Dzieci i Młodzieży z Krakowa, który przedstawił sztukę “Zalogowany”.
W Szkole Podstawowej w Przygłowie członkowie koła teatralnego z klasy VI b przygotowali inscenizację dotyczącą życia i twórczości najwybitniejszego polskiego malarza Jana Matejki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat