Artykuły do tagu: protesty

Od trzech lat czekają na przejście dla pieszych...
Mieszkańcy Szczekanicy od 3 lat zabiegają przy wsparciu Rady Osiedla i radnego Jana Dziemdziory o powstanie przejścia dla pieszych przez ul. Wojska Polskiego, na wysokości marketu Dino. Żeby namalować pasy potrzebny jest chodnik po obu stronach ulicy, w tym na terenie należącym do firmy. Miasto wyraziło gotowość przeprowadzenia inwestycji, ale dopiero po wykonaniu swojej część prac przez Dino Polska. Przedstawiciele spółki zgodzili się na takie rozwiązanie i obiecali przeprowadzenie odpowiednich prac. Od tamtego czasu mija 1,5 roku, a przejścia dalej nie ma.
Kto posprząta po protestach przed sądem
Czytelnicy portalu epiotrkow.pl i słuchacze Radia Strefa FM zwracają uwagę na nieporządek jaki pozostawili po sobie protestujący przed piotrkowskim sądem. Chodzi przede wszystkim o stearynę, która wylała się z pękniętych zniczy.
Protesty w Srocku nie ustają [AKTUALIZACJA]
Kolejny protest mieszkańców gmin Grabica i Moszczenica - tym razem obciążeniu trasy przez tiry przeciwni są rolnicy. O ile w poniedziałek można było mówić jedynie o utrudnieniach dla aut ciężarowych, o tyle we wtorek w korku mają stać wszyscy.
Piotrkowski Klub Gazety Polskiej zachęca do przyłączenia się do marszu, będącego protestem przeciwko działaniom rządu premiera Donalda Tuska. Marsz odbędzie się w niedzielę o godz. 14.00. Protestujący wyruszą spod wieży ciśnień.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat