Artykuły do tagu: promocja

Pora na dystans do pora, czyli o najsłynniejszym warzywie w Piotrkowie
Zdjęcie pracowników piotrkowskiego Urzędu Miasta z porem-maskotką podbiło internet. Tyle, że chyba nie o takie podbicie pomysłodawcom chodziło.
I Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych
W piątek, 29 stycznia w godzinach 9.00 - 14.00 będzie można odwiedzić I Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych. Warsztaty dla młodzieży, wykłady i konkursy odbędą się w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 przy ul. Broniewskiego 16.
Burmistrz chce promować Szlak Cysterski
Przedstawiciele gminy Sulejów uczestniczyli niedawno w X Forum Szlaku Cysterskiego, być może jedno z kolejnych spotkań odbędzie się właśnie w Sulejowie, gdyż - jak podkreśla burmistrz Wojciech Ostrowski - to właśnie na Podklasztorzu znajduje się jeden z najpiękniejszych obiektów Szlaku Cysterskiego.
Łódzkie na EXPO. Pokazujemy jabłka i truskawki
Na Światowej Wystawie EXPO 2015 w Mediolanie rozpoczął się (9 czerwca) Tydzień Województwa Łódzkiego. Przez pięć kolejnych dni przedstawiciele Łódzkiego będą pokazywać atuty regionu.
Noc Rabatów z hitami PRL-u w Focus Mall
To będzie wyjątkowy wieczór. Wystąpi zespół Volare, będzie można napić się wody z saturatora, poza tym skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Galeria Focus Mall w Piotrkowie zaprasza w piątek, 12 czerwca w godzinach 19.00 - 23.00 na Noc Rabatów z hitami PRL-u. Z okazji tego wydarzenia sklepy przygotowały specjalne promocje i rabaty na aktualne kolekcje.
Sukces rynkowy i osobisty, innowacyjne projektowanie usług i produktów z wykorzystaniem design thinking, inspiracje i przykłady unikatowych rozwiązań, nowoczesne techniki promocji to wiedza, którą będzie można zdobyć dzięki Forum Promocji Województwa Łódzkiego „Łódzkie promuje” 2015.
Weekend Wiosennych Promocji w Focus Mall
Takiego wydarzenia nie mogą ominąć fani mody i miłośnicy zakupów! W sobotę i niedzielę 18 - 19 kwietnia galeria Focus Mall zaprasza na Weekend Wiosennych Promocji.
Piotrków Trybunalski promował się na Śląsku
Piotrków kolejny raz prezentuje swoje walory turystyczne na branżowych imprezach. Tym razem zachęcaliśmy do odwiedzenia miasta przez potencjalnych turystów ze Śląska. Pracownicy Centrum Informacji Turystycznej pokazywali uroki miasta na katowickich targach turystycznych GLOBalnie.
Promocja książki
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na promocję książki z serii „Artyści Piotrkowscy” pt."Jerzy Korczak-Ziołkowski". Promocja odbędzie się 25 stycznia (niedziela), o godz. 17:00 w Galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8.
Drewniany krążek promuje Piotrków
W poniedziałek 10 listopada został oficjalnie zaprezentowany Znaczek Turystyczny z Piotrkowem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat